Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnicki problemi sa Steam/Football Manager 12


Ling^2
 Share

Recommended Posts

imam orginal igru koju od kad je izasla bez problema igram na svom malo starijem laptopu toshiba sa grafickom ATI mobility radeon 2600 hd. inace mi je laptop sklon pregrijavanju i pojavile su mi se šare po ekranu ko da je graficka pregrijala, brzo san ga iskljucija i posli je radija normalno al sad kad uđem u manager pisalo je da mi je graficka prelosa za 3d gledanje utakmica i mogu samo 2d, sta se dogodilo?? reinstalira san igru, drivere grafice i opet isto?? ima li ko kakav pametan savjet?

 

evo jucer mi se opet vratilo da mogu igrat sa 3d i danas opet ne mogu??? sta se događa???

 

moze ko pomoc molim vas !!!

Link to comment
Share on other sites

Pa sam si odgovorio na svoje pitanje, za tvoj lap je i najbolje resenje 2D igranje, imao sam ja i jaci lap od tvog, ali mi se isto desavalo, pa sam presao na 2D, eventualno neku znacajniju utakmicu odigram 3D.

Link to comment
Share on other sites

Pa sam si odgovorio na svoje pitanje, za tvoj lap je i najbolje resenje 2D igranje, imao sam ja i jaci lap od tvog, ali mi se isto desavalo, pa sam presao na 2D, eventualno neku znacajniju utakmicu odigram 3D.

Link to comment
Share on other sites

imam orginal igru koju od kad je izasla bez problema igram na svom malo starijem laptopu toshiba sa grafickom ATI mobility radeon 2600 hd. inace mi je laptop sklon pregrijavanju i pojavile su mi se šare po ekranu ko da je graficka pregrijala, brzo san ga iskljucija i posli je radija normalno al sad kad uđem u manager pisalo je da mi je graficka prelosa za 3d gledanje utakmica i mogu samo 2d, sta se dogodilo?? reinstalira san igru, drivere grafice i opet isto?? ima li ko kakav pametan savjet?

 

evo jucer mi se opet vratilo da mogu igrat sa 3d i danas opet ne mogu??? sta se događa???

 

moze ko pomoc molim vas !!!

Vjerovatno ti je malo losija graficka i mozda cak ima neko fizicko ostecenje zbog tog pregrijavanja, pa zbog toga FM nece ponekad da ju prepozna. Savjet je da igras 2d ili da kupis bolju graficku (imas za nekih 20ak evra grafa - Nvidia 6200 npr, koje podrzavaju 3d).

Edited by Ling
Link to comment
Share on other sites

Imam jedan problem koji je vezan za fm, za moj sejv s bilbaom.Naime kada dođem do određenog datuma u sejvu samo me izbaci iz fm-a i ne izbaci mi nikakav eror.Zna li neko do čega je?

Link to comment
Share on other sites

imam problem sa verzijom patcha 12.2.2 ili 12.2.1..

Tacnije ja sam stavio da mi se sam skida patch,i tako je islo sve do v12.2.0..Ja sam tu sve lepo igrao i sve to,ali kad sam prestao zadnji save,hteo sam na v12.2.2 da krenem jedan konacan save s kojim cu igrati do fm13,ali steam mi nije skino najnoviji patch,a nzm kako ja da ga sad skinem ?!?

Link to comment
Share on other sites

To je i problem,ja sam uvek na steam-u online..Skoro uvek,ali i dalje kad startujem New game pise mi da biram 12.2.0 ili default..

Aham :D

Pa nisu oni mjenjali DB, nego samo neke greske ispravljali :D Dakle, imas 3 db, 12.0.0, 12.1.0 i 12.2.0. Ovo sto se doda jos jedan broj na trecu cifru je samo broj patcha, nista se nije promjenio na DB (igraci i slicno) nego su samo bugovi ispravljeni :)

Link to comment
Share on other sites

Pa da, tebi je DB 12.2.0, ali ti je verzija 12.2.2 ( sto se tice promjenama u DB - ono sto nas najvise zanima :D, izmedju te dvije verzije nije bilo nikakvih promjena).

Link to comment
Share on other sites

Ako neko zna da mi pomogne nek kaže :r odjednom me počelo izbacivati iz managera i čim ga pokrenem opet me izbaci a evo šta izbaci : The file or directory C/documents and settings/Nedim/application data/Sports Interactive/FM12/temporary/comp_history_dt.cmt corrupt and unreadable.Please run the chkdsk utiliy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |