Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Tehnicki problemi sa Steam/Football Manager 12


Ling^2
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Igrao sam FM bez problema onda mi je počelo izbacivati od onog djela kad je Loading.Obrisao sam i ponovo instalirao ali opet isto,prođu one reklame i na istom mjestu me izbaci.Vidim da je gore neko imao isti problem ali kad otvorim link sa resenjem otvori mi se početna strana.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neki error kada ide usporediti igrače ili klubove,također sam imao i kada sam htio ponuditi ugovor igraču(to je nestalo odjednom),kada bih pričao sa igračima(private chat)...jeli zna netko do čega je? kada se ponovo pojavi uslikat ću pa ću SS okačit :)

Link to comment
Share on other sites

Nisi trebao da ponovo instaliras nakon sto si izbrisao onaj folder. Izbrisi ga opet, ali nemoj uraditi reinstall.

Ako nije do toga, i skljuci antivirus, moguce je da te on zeza.

Link to comment
Share on other sites

Napravi nalog na steamu: ( idi na njihovu stranicu i registriraj se)

http://store.steampowered.com/app/71270/

Klikni ovdje kada se regujes

Imas malo dole ispod 'Add to cart' klikni na to.

Onda ti pise 'Purchase for yourself' klikni na to.

Onda ce ti dati da ispunis nalog za uplatu ( ne znam kako drugacije da ti kazem) gdje ces ti ostaviti podatke od svog racuna sa kojeg ce ti steam naplatiti 50evra za igru. Dobices kod i upustva kako da ga iskoristis. Skines onda FM i uzivas.

Link to comment
Share on other sites

To sto ti imas jeste pirat. Ovaj forum ne podrzava pirateriju. Moras da imas orginal, kupljenu igricu da bi mogao da imas najnovije patcheve. Smatraj ovo upozorenjem.

Edited by LingLing
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eeee ovako prijatelji moji...IMAM JEDAN PROBLEM PA SE NADAM DA GA MOŽETE RIJEŠIT..

 

JA SE SADA MORAM PRIJAVLJIVATI NA STEAM,JER NISAM OZNAČIO DA MI ZAPAMTI LOZINKU..JA UPIŠEM USERNAME,PASSWORD I EVO ŠTO MI SE DOGODI KADA STISNEM ZA PRIJAVITI SE NA STEAM,OVAKO VEĆ 2-3 DANA,PROBAO SAM REINSTALIRANJEM ALI NIKAKO ,,,,NADAM SE DA MOŽETE RIJEŠITI PROBLEM!!! ako je netko dobar sa engleskim može nešto izvuć odavde-->

https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=11

...a evo i slika što mi dođe kad se želim prijavit na steam ---> http://www.pohrani.com/f/2C/dn/3uiStswQ/bezimena.png

Link to comment
Share on other sites

Da, imao sam isti problem, pisao sam SI, nisam nista dobio od njih. Pa sam uzeo stvar u svoju ruku. Prvo sam sa sa Uninstallerom izbrisao kompletno iz sistema Steam, znaci sve zivo, i iz registrya. Onda sam skinuo najstariju verziju mogucu i instalirao. Kada se steam update-ovao, onda sam morao da skinem FM i onda sam mogao da igram.

Link to comment
Share on other sites

Možda otvaranje portova za steam, jer se tvoj komp nemože spojiti na servere od Steam, možda ga nešto blokira, provjeri Firewall i AV možda oni blokiraju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |