Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Raskini ugovor na svoju štetu. Mali klubovi ne mogu da isprate njegovu platu a velikima ne treba Žigić. Čak i kada bi ga hteo neko ti bi verovatno morao nešto malo pllate da mu plaćaš do kraja tekućeg ugovora jer ponavljam mali klubovi ne mogu da isprate njegovu platu.

Link to comment
Share on other sites

Raskini ugovor na svoju štetu. Mali klubovi ne mogu da isprate njegovu platu a velikima ne treba Žigić. Čak i kada bi ga hteo neko ti bi verovatno morao nešto malo pllate da mu plaćaš do kraja tekućeg ugovora jer ponavljam mali klubovi ne mogu da isprate njegovu platu.

Dobra mogućnost, ako uprava to prihvati.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Sto je Rafael Da Silva iz Uniteda onakav raspad od igraca? Sjajan je potencijal ali na svakoj utakmici vec posle 15-20 minuta zaradi laksu povredu pa mu kondicija opadne na 60%! I tako redovno. A i cesto dobija crvene. Kako da ga sredim? :P

 

I, s obzirom da Glazer ima vec 80 punih godina, kad ce on da se skloni vise iz uprave? Znam da baksuzi zive dugo al' ne planira valjda da gura do stotke?!  :o..

 

I je l' izlazi neki patch sa novim transferima?!

Link to comment
Share on other sites

Kako da nagovorim upravu da mi proširi Scouting range? Igram 2. ligu Srbije.  hmm Već 2 sezone odbijaju samo Evropu mogu skautirati.

Malo ti je teze kad igras u ligi sa slabom reputacijom... probaj da udjes u prvu ligu i da dignes reputaciju.. Jesi uspio da popravis ono ?

zasto su mi igraci neraspolozeni,a nemam tako lose rezultate?prva sam sezona usao sam u ligu sampiona sa partizanom,a vecina igraca su mi neraspolozeni.evo sad sam izgubio od javora 0-5.sta da radim pomagajte?hitno

Moral... Zato sto ne reaguju na tvoj teamspeek. Ukoliko to ne radis dobro, ili ti sadasnji ass man to radi, a ima malo motivationa i man managmenta, probaj naci nekog boljeg, pa nek' on to onda radi, a ti kupi od njega fazone kad vidis da tvoji igraci pozitivno reaguju.

Kako da ponudim klubu za igraca ono mesecno na rate i to ???hmm

Ides na transfer, pa dole imas da otvoris padajuci meni, tu nadjes monthly installments, odaberi koliko kesa hoces da das u prvoj, a na koliko placas u drugoj koloni.

Link to comment
Share on other sites

kojeg pomocnog trenera da dovedem u partizan i kako d anamestim da on prica sa igracima

Imas temu u igraci i osoblje pa tamo pitaj za ass mana.. a na pocetku utakmice, poluvremenu i kraju imas gore iznad ( kad se desava team speak) 'ask ass man to do team speak' ili nesto slicno. Uglavnom, kad radis team speak, iznad ( obicno gore desno ti se to nalazi)

Link to comment
Share on other sites

Kad trazim igrace i stavim da mi se pojave samo igraci ispod 20 godina sa tri ili vise zvezdica da li ce se tu pojaviti i regeni iz celog sveta ili ne? Kako da ih najlakse pronadjem? :spt

Ne iz cijelog svijeta nego samo iz onih djelova svijeta koje tvoji scouti pokrivaju. I kad staviš te zvijezdice limitiraš se samo na one igrače koje si već scoutao.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ne iz cijelog svijeta nego samo iz onih djelova svijeta koje tvoji scouti pokrivaju. I kad staviš te zvijezdice limitiraš se samo na one igrače koje si već scoutao.  :thumbup:

 

Kako mogu to da promenim? Da mi skauti pronadju nove igrace bez da se ja cimam da idem od tima do tima?  :srecan:

Link to comment
Share on other sites

Moraš povećat scouting range ako već nije maksimalan.

Bitno je da klub ima velik scouting knowledge. A u to se ubrajaju scouting knowledge od svakog člana osoblja u klubu, a i scouting knowledge svih feeder klubova.

To se uvijek da povećati ako šalješ scoute negdje gdje niakd nisu bili, pa će se upoznati sa tom državom.

 

Link to comment
Share on other sites

Moraš povećat scouting range ako već nije maksimalan.

Bitno je da klub ima velik scouting knowledge. A u to se ubrajaju scouting knowledge od svakog člana osoblja u klubu, a i scouting knowledge svih feeder klubova.

To se uvijek da povećati ako šalješ scoute negdje gdje niakd nisu bili, pa će se upoznati sa tom državom.

 

A je l' ima neki TUT o skautima da sve lepo procitam da te ne bi smarao vise? Posto me dosta toga oko skauta zanima.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |