Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

9miliona druge sezone sa CZV ? I onda se neko zali da je igra pre lagana  xD

Imas jeftinijih igraca a slicnih njemu. Ako mozes sacekaj malo, izdajem danas shortlisu kao i prosle godine, igraci ispod 1m i 28 godina koji mogu biti korisni  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Doveo sam ga , imam love dosta sad imam jos 5.5 M , prodao sam Xulua za 5.5 M ajaxu i prodao sam Kadua Anderlehtu za 3.5 i Trifunovica Brondbiju za nesto vise od 2M a nisam mnogo trosio tako da mi i nije neki trosak a voleo bi da se lepo razvija i da kida zajedno sa Kaludjerovicem i Pantelicem :D

Link to comment
Share on other sites

Dovesti Aduriza u Atletik Bilbao za 1,5 miliona, i godisnju platu od 2,3 miliona??

http://www.dodaj.rs/f/3p/Ga/3DPNDxDr/aritz-aduriz-overview-at.jpg

P.S.Naravno Muniain i Ljorente su neprikosnoveni, tako da bi bio rezerva, prva naravno.

Link to comment
Share on other sites

a sta mislite

jel puno 13 milke za alex chamberlaina

sad mi je na pozajmici,dajem mu 50 posto plate klauzula je 13.25 ako hocu da otkupim

vodim valenciu,imam od krila gaitana adam johnsona , velu koji je spic ali mi igra krilo i jordi albu i piatti po potrebi

Link to comment
Share on other sites

Dovesti Artetu u Atletik Bilbao za 12 miliona, istina ima 31 godinu , ali je i dalje dobar. Imam na toj poziciji Hereru i Javi Martinezi(totalno drugacija rola od Artete) i imam dva Klinca 17 i 15 godina koje mislim kasnije forsirati, imam i Benata koji je nezadovoljan statusom. Artetu kontam koristiti i kao tutora mladjim igracima.

Link to comment
Share on other sites

Dovesti Artetu u Atletik Bilbao za 12 miliona, istina ima 31 godinu , ali je i dalje dobar. Imam na toj poziciji Hereru i Javi Martinezi(totalno drugacija rola od Artete) i imam dva Klinca 17 i 15 godina koje mislim kasnije forsirati, imam i Benata koji je nezadovoljan statusom. Artetu kontam koristiti i kao tutora mladjim igracima.

 

Kao što je Dex rekao,preskup,možeš naći nekog regena i dovesti ili nekog boljeg igrača mlađeg...

Link to comment
Share on other sites

Vodim Bilbao i nemam bas izbora... Imam mogucnost dovodjena jos Prieta koji neca da dodje. A mladje igrace mogu dovoditi samo ispod 17 godina, a nema dovoljno kvalitetnih da konkurisu za prvi tim... A para imam na pretek, imam budzet preko 50 miliona, a jedno mogu kupiti Artetu facepalm facepalm facepalm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |