Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Da li da dovedem Alena Stevanovića u Zvezdu za 1.3m i Vulićevića iz Vojvodine za 1.9m?

Stevanovića da,a Vulićevića ne... :)

 

Dal da prodam Nemanju Tomica za 5.50M???

nikako... :thumbup:

 

Da li je dobar potez sto sam doveo Sebastiana Tora u Partizan, 2. godina ? Cini mi se da je odlican potencijal, samo mu hvali skok. :)

nije loš Toro,koliko si ga platio?

 

Dobro si uradio,

njegov PA je 170 i

ako bude stalno igro postane dobar igrac i jos zaradis na njemu od prodaje

Koristi spoilere kad spominješ CA i PA.

odakle ti da on ima toliki PA?

Link to comment
Share on other sites

igram hoffenheimom, isplati li mi se kupit Kevina Trappa (GK) za 10.5M?

 

Zavisi jel ti baš potreban,ako nije bolje se poboljšaj na poziciji gdje misliš da zaostaješ u ligi i di ti fali zamjena ili slično,ali ako misliš da ti golman nije dovoljno dobar kupi,nije Trapp loš :)

Link to comment
Share on other sites

Zavisi jel ti baš potreban,ako nije bolje se poboljšaj na poziciji gdje misliš da zaostaješ u ligi i di ti fali zamjena ili slično,ali ako misliš da ti golman nije dovoljno dobar kupi,nije Trapp loš :)

Znam da je Trapp dobar, samo nisam siguran je li mi toliko potreban da dam 10.5M? zato vas pitam za savjet. trenutni golman mi je tom nešto s h, nije loš samo neznam je li dovoljno dobar.

Link to comment
Share on other sites

Znam da je Trapp dobar, samo nisam siguran je li mi toliko potreban da dam 10.5M? zato vas pitam za savjet. trenutni golman mi je tom nešto s h, nije loš samo neznam je li dovoljno dobar.

 

Pa odigraj s njim do polusezone,a ako vidiš da prima golove koje nebi smio kupi drugog... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Dvoumim se... Gotze ili Zriezmann. Prednosti i mane?!  :bo:

 

Gotze igracina

 

Igram sa Arsenalom, prelazni rok izmedju prve i druge sezone. Da li da dovedem Jovetica (40 mil; 155 p/w) ili Neymara (45 mil; 120 p/w)?

 

Sa Joveticem imam lepa iskustva mislim da je super napravljen na igrici

Link to comment
Share on other sites

Igram sa Arsenalom, prelazni rok izmedju prve i druge sezone. Da li da dovedem Jovetica (40 mil; 155 p/w) ili Neymara (45 mil; 120 p/w)?

 

Puno je dati toliko para za obojicu...Rađe dovedi Alex Chamberlain iz Aston Ville,lik dere sve...A možeš i Gotzea ili Griezzmana(valjda se ovako piše) :)

Link to comment
Share on other sites

Kieran Richardson u Partizan sezona 2013/2014 sezona mogu da ga dovedem na free hmm

Zavisi koliko platu trazi. Koliko se sjecam da on moze pokrivati citavu stranu ( i da igra beka, makar na competant) tako da sam siguran da ce ti dobro doci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |