Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Imam Downinga i Gaitana za krila u Liverpool-u a mogu da dovedem Hazarda i Di Mariu za 35m ukupno.Koga da dovedem a koga da prodam?Imam dovoljno novca za oba igrača...

Hazard ti je desnjak. Ako zelis da ti krilo ubacije, kupi Di Mariju. Ako igras sa Inside forward, onda Hazarda.

Link to comment
Share on other sites

Imam Downinga i Gaitana za krila u Liverpool-u a mogu da dovedem Hazarda i Di Mariu za 35m ukupno.Koga da dovedem a koga da prodam?Imam dovoljno novca za oba igrača...

Ja bi ti savjetovao da dovedes ob aigraca, naravno zavisno od toga kakvo ti je stanje sa budzetom. Gaitan je zaista odlican, kao i Downing, ali mislim da su Di Maria i Hazard bolji igraci. Hazardu je prirodna pozicija AMC ja mislim, a moze igrati i na oba krila, tako da sa njim ne mozes pogrjesiti.
Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gdje cu stavit pa evo ovde.

 

Kako da ja njega otkupim da bude samo moj igrač

 

http://i.imgur.com/Lhzfc.jpg

 

I šta znači ovo Offer for Genoa 50% stake?

 

Mislim da ste ti i Genoa,tj. prije nego što si počeo to je bilo,oni su potpisali ugovor po kojemu je on u valsništvu ta dva kluba po pola,to 50% stake znači ja mislim da ako ga netko kupi za,npr. 5m,tebi ide 2.5m i njoj 2.5m s tim da plaće plaćate po pola :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao gdje cu stavit pa evo ovde.

 

Kako da ja njega otkupim da bude samo moj igrač

 

http://i.imgur.com/Lhzfc.jpg

 

I šta znači ovo Offer for Genoa 50% stake?

Samo na kraju sezone oba kluba mu nude ugovor, i koji on klub odabere, za taj ce klub igrati, i taj klub placa platu koju mu je ponudio, ovaj drugi kluib ne placa nista, ali sledece sezone se ponove nude ugovori. I kada placas za ostalih 50% moras dati odmah kes, ne postoji mogucnost placanja po ratama :bad:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |