Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

http://img64.imageshack.us/img64/8229/unledfuj.th.jpg

 

Ja sam stavio asking price 20 M i dugo su ga svi gledali i nudili po 10-ak miliona i onda odjednom ponudili ovi 20 i uprava pruhvatila jer je ponuda predobra

 

http://img856.imageshack.us/img856/6627/unled6rb.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Koliko bi mogao dobit za ovakvog Kovačića ako mi pocnu sad velikani trazit njega ??

Link to comment
Share on other sites

Ma nedaj nikoga... Kovacica ne bih ni za zivu galvu prodao, podpisao si sa njim dug ugovor i samo ga forsiraj, reci mu da imas velike planove sa njim, i da ce klub nastaviti rasti, tako nesto... Nedaj svog dijamanta tim alama!!!

P.S. Vrsaljka si prodao za dobre pare, ali ja ga ne bih dao ni za 50 miliona, jednostavno nema para za koje bih prodao domace, kvalitetne igrace...Moje misljenje naravno!!!

Link to comment
Share on other sites

Vrsaljka nisam ja odlučio prodati već Zdravko Mamic, a za Kovačića i Badelja mi je asking price 40 M i više niko se ni ne usudi poslat ponudu :D

Tako i treba!!! Lovu za transfere ces uvjek lako naci prodajom stranaca, i nepotrebnih igraca, a takvih ima mnogo... Em mozes kupiti jeftino nekog tipa, forsirati ga u Hrvatskoj ligi, te ga utrapit za veliku lovu, tako sam ja radio kada sam igrao sa Zvezdom, jos nadjes nekog sa dobrim penalty takingom, i stavis mu da puca penale, da poravlja ucinak, e tek onda dobijes veliku lovu...

Link to comment
Share on other sites

Malo sam citao prijasnje postove po ovoj temi i vidio sam da se dosta pricalo o Vrsaljku. Naime ja imam problema s njim. U siječanjskom prijelaznom roku je dosla ponuda od Sportinga L od 4 milja €, sto sam glatko odbio. To se Vrsaljku nije svidjelo i nisam ga mogao uvjeriti da ostane u klubu pa nije zelio ni pricat sa mnom, a ponude nisu vise od 7 milja €... Zadnje 3-4 tekme nije igrao pa sad cak i zeli popricat sa mnom.

Jel bi mu se moral skroz popravio ako ga sad stavim u igru, pritom mislim da ce potpuno promijeniti misljenje i zeljeti ostati?

 

Btw. malo je duga poruka, al volim sve objasnit u jednom postu  :)

Link to comment
Share on other sites

Reci mu  da imas velike planove s njim i s ekipom i cim mu se moral popravi i bude htio potpisat novi ugovor daj mu koliko zeli i pokusaj na sto dulji period potpisat i stavi mu asking price 20-25 M ionda ce ohladit veliki klubovi i nece slat ponude

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao slicne probleme sa Ljorenteom, ali sam mu u privatno razgovoru rekao da ne ide nikud, te da ga klub treba, i to je on lose prihvatio. Nakon toga uopste nije htio razgovarati, moral mu je bi ocajan, a nakon mjesec-dva, sve se popravilo, valda je shvatio da nema kud vec da se povinuje. Jos ako ima Vrsaljko dug ugovor ja bi ti preporucio da ga stavljas u prvu postavu u HNL-u posto je liga dosta slaba, i mozes sa nezadovoljnim Vrsaljkom lagano dobiti vecinu utakmica...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |