Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Predložite Tim


Sale92
 Share

Recommended Posts

Izmedju ove dve ekipe vise gotivim milaneze.Ali bih mozda i sa Romom probao.Do sada sam uglavnom sa manjim ekipama(West Ham,Parma,Betis,Mallorca,Frankfurt,Swansea...) igrao.Pa sam sad mislio sa neki jacim da krenem.

uzmi milan i podmladi ekipu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ponovno cu zaigrati fm, pa mi treba pomoc pri odabiru kluba, sa kojim cu i pisati karijeru :) borrusia dortmund,juventus ili netko treci? pls help

Ja bih ti preporučio Borrusiu,odlična ekiša :thumbup:

 

Vidim da nisi upućen otkako si se vratio,ukoliko ne objasniš zašto taj klub,to je spam i za to dobivaš kaznu.

Edited by Dino151
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku bolje uzmi neke francuze, prosecne, liga je izjednacena i mozes da dobijes i izgubis od svakog, tako da je odlican test za zivce, pa ako tu uspes da izvuces nekoliko sezona, posle si spreman za LLM ili slicno.

Link to comment
Share on other sites

evo dobio sam izazov, i to jako tezak od dine :) (makar sam ja hrvatski mourinho)..sa jednim manager osvojiti bjelorusijiu,ukrajinu i rusku ligu u roku od 3 tjedna :) nakon toga kad zavrsim krecem LLM sa radnikom iz sesveta jer je to tu moj lokalni klub :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte mi neke klubove a da nisu iz:

Engleske, Holandije, Francuske, Portugala, Spanije, Svajcarske, Italije

I sta je toliko dobro za taj klub.

 

 

CSKA Moskva-odlični igraći, odlićna liga, Zenith-isto ka i prethodni klub, Dnipro ili Metalist-sruši dominaciju Šahtjora i Dyinama, a oba kluba imaju dosta dobre igraće, Brondby-solidna liga, neloši igraći, bogata povijest, Rosenborg-najtrofejniji Norveški klub, probaj s njima korak dalje i ostavi trag u LP, Olymipakos ili Panaethinaikos-isto ka i za Rosenberg.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dajte zanimljiv klub i obrazložite zašto. Bilo bi poželjno da što više obrazložite jer na ovom FM-u ne mogu da igram ni sa kim osim sa Zvezdom, sve ostalo me momentalno smori. Dakle, nije mi bitna liga i snaga kluba, ali hoću da imate neko objašnjenje, neki izazov i tako.

Link to comment
Share on other sites

Uzmi neki osrednji klub iz holandije/belgije, pa pocni polako da gradis tim. Ja sam tako krenuo sa NEC-om, pravo mucenje u pocetku, dok ne sastavis neki solidniji tim, posle je bas uzivanje igrati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |