Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Ima jedan tim... V2


SlobaGrobar
 Share

Recommended Posts

Reporti lijepi i uredni, uspjeh također. Očekujem da možeš proć Werdera jer nisu baš neki klub. Jedino mi se ne sviđa politika transfera, mislim da nisi doveo neko pravo pojačanje, a vidim da je bilo prodaje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hvala svima.

 

veoma lepo i uredno  :respekt:

 

Hvala. Trudim se.

 

Reporti lijepi i uredni, uspjeh također. Očekujem da možeš proć Werdera jer nisu baš neki klub. Jedino mi se ne sviđa politika transfera, mislim da nisi doveo neko pravo pojačanje, a vidim da je bilo prodaje.

 

I meni je neverovatno da sa ovakvim timom uradim ovako nešto poput prezimljavanja u Ligi Šampiona ali valjda je to do tima, na okupu su ako se ne varam već 4-5 godina bez puno menjanja. Uskoro ide smena generacije pa ću videti kako ću se tu snaći. Zimski transferi biće puno bolji, uložio sam dosta para da pobošljam tim za sledeću sezonu ali nisam ni slutio da mogu nešto ovako napraviti već ove sezone.

 

Aaaaaaaaaa sloboda 3. :D kod mene ispali u prvoj sezoni i ne vracaju se :D

 

Sloboda je jedan od retkih klubova u Srbiji koji su umeli baš da me namuče u međusobnim duelima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/sr/thumb/e/e6/FK_Partizan_-_najnoviji_grb_PNG.png/150px-FK_Partizan_-_najnoviji_grb_PNG.png

 

Završena je sezona. Ne znam koliko imam razloga za optimizam s obzirom na ovakvu sezonu. Da neki će reći kup nije bitan ali meni jeste bio. Jeste osvojena liga i igrao sam u osmini finala Lige Šampiona ali nisam zadovoljan ni 1%. Celokupno sezonu bih ocenio katastrofalnom u svakom smislu i sledeće sezone mora to mnogo bolje. Posle remija sa zvezdom sam prvi put pomislio na ostavku. Drugi put sam na to pomislio posle ispadanja iz kupa ali sam ipak ostao, u inat. Sada sledi ozbiljno renoviranje tima, samo 16 igrača su mi ostali u timu dok svi ostali izbačeni su u rezerve. Planiram da dovedem 7 - maksimum 8 igrača ali mislim da tim igračima, bar 4-5 od tih ne bi trebao biti problem da se priviknu na Partizan. O sledećem prelaznom roku bih rekao da su u opticaju razni grubijani, posebno poznati po tome što vole da gaze rivale (

:cool:), zatim razne konjine, možda čak i igrač koji je poznat po nadimku RQ7 ako se oslobodim nepotrebnih igrača koji primaju astronomske plate. Najpre da najavim moguću pauzu, moguću jel nisam još odlučio. Želeo bih na 11.3 da probam sa još nekim da igram ali da taj tim ne bude nešto prejak dok sa druge strane ne prekida mi se sa Partizanom pa još nisam odlučio šta mi je činiti. Za sada veće su šanse da odmah ovo nastavim ali kažem želeo bih da probam sa nekim drugim da igram na zadnjem peču. :bo:

 

http://www.dodaj.rs/f/3a/5X/3a2ywtUG/amqmte.png

 

 

Za transfere mislim da će dovoljno biti to što ću reći da su samo Milošević, Ivars i Meleg uspeli da se izbore da i sledeće sezone budu među igračima na koje ću računati. Govno iz Katalonije je dovedeno da podigne kvalitet odbrane, računam igrao je u Barsi ali malo sutra. Kao tele je, ništa ne zna. Ovaj Alkemede doveden kao veliko pojačanje pošto me je ispalio napadač iz Hrvatske koji je tražio veću platu koju ja naravno nisam hteo da mu dam. Hleb ipak nije dobar kao na startu igre, nije nešto posebno odigrao te će u narednom periodu igrati za rezerve. Skolarčik, Marineli i Podolski me u svakom smislu te reči razočarali. Između ostalog zbog Skolarčika sam i ispao protiv Werdera u 1/8 Lige Šampiona. Za sledeću sezonu planiraju se dva pojačanja na štoperskoj poziciji i po jedno pojačanje na poziciji centralnog veznog, desnog krila i napadača. Desno krilo po mogućnosti stranac dok ostali domaći igrači.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/c/c1/Jelen_superliga_logo.jpg

 

 

Liga osvojena po meni ne zasluženo ubedljivo. Titula je osvojena već posle prvog dela sezone kada sam Smederevu bežao četiri boda a po dvanaest Slobodi Point Sevojno i Vojvodini. U drugom delu sezone ne baš najbolja igra. Zapravo smo proigrali tek u zadnja tri kola kada je posle blede igre protiv OFK u 27 kolu i 1:1 odlučeno sa moje strane da se čak sedam igrača koji ne zaslužuju da nose crno-beli dres pošalju u rezerve i do kraja sezone sam igrao sa svega 18 igrača, ali mi to nije smetalo da zabeležim tri jako ubedljive pobede. U 28 kolu savladan je Napredak sa 2:0, u 29 kolu Novi Sad sa 1:5 i u zadnjem kolu drugo Smederevo sa 3:0. Kad smo kod zadnjeg meča hteo sam namerno da izgubim od Smedereva samo da zvezda ne bi bila druga te sam na teren poslao Radovića koji je u lošoj formi, golmana Labusa pa zatim i Lazevskog, Salatića te Moralesa koji ove sezone i nije u nekoj formi ali oni su rasturili Smederevo sa 3:0. Ipak, kad sam pogledao rezultat duela Banat - C. zvezda mojoj sreći nije bilo kraja. Banat je slavio sa 3:1 i C. zvezda ne da neće igrati u kvalifikacijama za Ligu Šampiona, ona neće igrati ni u kvalifikacijama za Evropsku Ligu što znači da ostaju bez evrope.

:cool:

 

http://www.shrani.si/f/3i/CA/1ofyEwSX/136499.png

 

 

Nema se ovde puno šta pričati. Sramota, ajde što sam ispao to i manje-više ali, u tom trenutku Rad je zauzimao 14 poziciju na tabeli a ja u dve utakmice nisam uspeo da im dam gol. Uprava je u ovom takmičenju očekivala trofej a ja to nisam uradio. Ipak, ovo je tek prvi put za sedam sezona da nisam ispunio jedno od očekivanja uprave tako da nema razloga za paniku. Sledeće sezone vraćamo ovaj trofej tamo gde i pripada - na fudbalski hram! Inače čisto informativno kup je osvojio Srem koji je ni manje ni više Srpskoligaš (Srpska treća liga) i oni će sledeće sezone igrati u kvalifikacijama za Evropsku Ligu.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/bf/UEFA_Champions_League_logo_2.svg/180px-UEFA_Champions_League_logo_2.svg.png

 

 

Jedino takmičenje gde nemam puno zamerki na igrače. Zašto nemam? Pa realno prezadovoljan sam što u revanšu nisam doživeo katastrofu. Pogledajte [ur=http://www.dodaj.rs/f/31/xP/4YHvJVP6/fk-partizan-beograd-pre-.pngl]sastav[/url] sa kojim sam izašao na Werder u revanšu i sve će vam biti jasno. Opet u prvoj utakmici nisam imao sreće, autogol Stolarčika i crveni Lazevskog su presudili uveren sam ne samo prvu utakmicu, već i ceo dvomeč.

 

http://www.dodaj.rs/f/3x/Qt/4ulkINZu/rspfc.gif

 

Crno-beli svet

 

Pored dominacije kod seniora, rezerve i omladinci takođe imaju dominaciju. Rezervisti su osvojili Ligu B timova po četvrti put zaredom dok omladinci prvenstvo do 19 godina po treći put zaredom a ukupno peti put u zadnjih sedam sezona. Omladincima jedino zameram to što neće više da se potrude oko kupa, kažu mrzi ih pa su tako osvojili samo jedan kup u sedam sezona. A i žele da prepuste i rivalima po koji trofej, da ne bude da Tole namešta i omladinsku ligu. Što se tiče omladinaca i rezervi kao nagradu za jako lepu dominaciju slede im turneje. Rezerve ću poslati negde po aziji, nadam se da se neće izgubiti dok omladince na turneju po Hrvatskoj. Pokušaću da ugovorim i prijateljske sa Dinamom i Hajdukom i nadam se da će prihvatiti. Nego da se ja vratim na prvi tim. Transfer jednog štopera je ugovoren, tako da se sada još traži po jedan štoper, centralni vezni, desni krilni igrač i napadač. Desni krilni i napadač po mogućnosti moraju da budu stranci, ostali će verovatno biti Srbi ili igrači sa ovih prostora. Pripreme će se opet obaviti po Americi ali ovaj put samo jedan deo, drugi deo priprema će se obaviti negde po Aziji. Dok sam ovo pisao shvatio sam da je mala verovatnoća da prekinem sejv čak i na kratko tako da ću najverovatnije nastaviti da igram. Dakle odigraće se po dve utakmice u Americi i dve negde po Aziji dok će se generalna proba za novu sezonu igrati na našem stadionu protiv nekog od velikana. Verovatno Reala ili Juventusa sa kojima gajimo jako dobre odnose i nadamo se nekoj saradnji u smislu razmene igrača u budućnosti.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/d/d0/FSS.svg/107px-FSS.svg.png

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/a/a8/Russia2018bidlogo.svg/220px-Russia2018bidlogo.svg.png

 

 

Protiv Moldavije smo došli teže nego očekivano do željenog rezultata. Jedva smo ih pobedili sa 2:0 ali smo ih pobedili što je naravno najvažnije. Sada ide rasplet kvalifikacija, u narednih nekoliko meseci je zgusnut raspored te će reprezentacija do kraja godine 2017 odigrati najmanje devet utakmica. Evo ga i celokupan raspored bar što se tiče kvalifikacija. Baraž mečevi se igraju 18 i 22 novembra ali ja se nadam da će se u tim terminima igrati pripremne a ne kvalifikacione utakmice. Bar za sada ide sve po planu.

 

Raspored utakmica reprezentacije Srbije u nastavku kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo 2018 godine:

 

3. Jun

Mađarska - Srbija

9. Septembar

Srbija - Izrael

13. Septembar

Moldavija - Srbija

14. Oktobar

Poljska - Srbija

18. Oktobar

Srbija - Mađarska

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cc/FSS-Flag.jpg/220px-FSS-Flag.jpg

 

U orlovom gnezdu

 

Pored utakmice sa reprezentacijom Moldavije u okviru kvalifikacija za Svetsko Prvenstvo 2018 godine odigrana je i prijateljska utakmica sa Francuskom. Doživljen je poraz od 1:3 ali mu ne pridajem prevelik značaj. Što se tiče narednih prijateljskih utakmica sledi mini turneja po Aziji ako se može nazvati mini turnejom pošto mečevi nisu jedan za drugim. 7. Juna će se igrati sa Bahreinom a 16. Avgusta sa Japanom. Zatim nadam se i u novembru dva nova prijateljska susreta i to po Africi ali neće ih biti ako ne prođem direktno na prvenstvo sveta. Ako prođem grupu kao prvi prijateljski susreti će se igrati verovatno protiv Alžira i Burkine Faso. Nisam ih još pitao ali sumnjam da će odbiti. Što se tiče trenutnog rejtinga reprezentacije već par meseci se ne pomeram sa 11 pozicije.

Link to comment
Share on other sites

:cast: :cast: :cast:

Nastasica za 11 milki pa to je odlicno  :cast:

Svaka cast za uspeh pratim  :)

 

Da sam se ja pitao ne bi on otišao ni za 50 miliona. Tačnije on bi bio neprocenjiv. On i Savić su činili skoro neprobojni tandem ali Đura proda Nastasića pa sada moram da uigravam Ivarsa sa Savićem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |