Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovako po meni Mertesackera otpiši odličan je igrač ali Kjear je sličan ako ne i bolji a što je najvažnije mladji i napredovaće još dosta. E sad ako ti treba odma svetska klasa dovedi Kjeara već je sad odličan dok Sakho jeste veliki talenat i platio bi ga dosta manje kroz koju godinu biće na sličnom nivou kao Kjear pa ti sada biraj :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ovako po meni Mertesackera otpiši odličan je igrač ali Kjear je sličan ako ne i bolji a što je najvažnije mladji i napredovaće još dosta. E sad ako ti treba odma svetska klasa dovedi Kjeara već je sad odličan dok Sakho jeste veliki talenat i platio bi ga dosta manje kroz koju godinu biće na sličnom nivou kao Kjear pa ti sada biraj :thumbup:

treca mi je sezona

Link to comment
Share on other sites

Ajde vi što igrate već malo duže na ovom peču da mi predložite par igrača za Partizan. Recimo jednog štopera, centralnog veznog (njega bi doveo tek na početku druge sezone) i jednog napadača. Gledajte da budu bar dvojica od trojice Srpske nacionalnosti iz razloga što Partizan već ima 4 stranca ali će imati 3 jer Kizita izbacujem u rezerve a dovodim dva nova beka. Dakle nije problem da imam 6 stranaca prve sezone jer Adija neće dobijati preveliku minutažu. I ako može par predloga za golmana. Stojković brani katastrofalno. 

Link to comment
Share on other sites

DR pogledaj Marjan Marković a za DMF Ignjovski,Saša Marković,Medojević  :thumbup:

 

Ni jedan ne zeli doc, a DR markovic trazi previsoku placu...  facepalm

Trazit cu jos malo pa cu probat upecat nekog ko zeli doc...  KAVA

 

:thumbup:

 

hahaha, upisao sam markovic u search i izaslo ih je milijun  :odvala:

Link to comment
Share on other sites

@Tobdzija za dmc-a vidi Sasu Markovica ako hoce da dodje posto retko koji igrac predje iz ofk-e u czv..Ako ne on imas Aleksandra Dragovica,Nikolu Krcmarevica, i ako hoces stranca imas veoma jeftinog Mobi-a Okoli-a mozes ga dovesti za 40K a igrac razbija..

Za desnog beka imas Filipa Pjevica,Branislava Milosevica i Antonio Rukavina ako hoce da dodje  yo

 

@Reborn Nejmar definitivno  :cast: :cast: :cast: :cast:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |