Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

facepalm

Ovako, trebam nekog igraca koji na pocetku u prvoj sezoni ima maksimalno 21 godinu. Mora biti iz Meksika,Belgije,Brazila ili Argentine.

Medjutim problem je u tome sto mi ne trebaju vrhunski igraci jer ih ne mogu dovesti u klub koji vodim, trebaju mi neki prosjecni.  hmm

Link to comment
Share on other sites

Zex probaj sa Mobi Okoli, Dzmitry Vorkhostov, Lulinha, Shitov, Kermit, Thiago Hazard, Jonathan Lukaku (brat od Romaleua) jedino je Lulinha Brazilac jpg al su sve dobri igrači :thumbup:

 

Takodje probaj sa igračima sa naših prostora mislim da bi se kvalitetno mogao pojačati :cool:

Link to comment
Share on other sites

Zex probaj sa Mobi Okoli, Dzmitry Vorkhostov, Lulinha, Shitov, Kermit, Thiago Hazard, Jonathan Lukaku (brat od Romaleua) jedino je Lulinha Brazilac jpg al su sve dobri igrači :thumbup:

 

Takodje probaj sa igračima sa naših prostora mislim da bi se kvalitetno mogao pojačati :cool:

E to sale :D Znam ja vecinu tih igraca, ali Lukaku je u Liverpulu mislim i nece da dodje a on mi je najpotrebniji od ovih svih  :thumbup: Ma snaci cu se :D

Link to comment
Share on other sites

Ima neko nekog finog AMR-a za preporuciti za Zvezdu? Najbolje bi bilo da je do jedno milion i po  :thumbup:  Takodje, dobro bi dosao i desni bek kao zamena za Ninkova jer mi je to jedini desni bek u ekipi. Naravno podrazumeva se da bi bilo pozeljno da oba imaju srpsko drzavljanstvo ako je moguce  :bo:

Link to comment
Share on other sites

Luka je u Vojvodini tako da od njega nema nista, a za Todorovskog cu videti.

 

 

Basta je malo preskup da bi bio backup, ali zato cu videti imam li kakve sanse kod Jankovica mada je i on dosta skup  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ima neko nekog finog AMR-a za preporuciti za Zvezdu? Najbolje bi bilo da je do jedno milion i po  :thumbup:  Takodje, dobro bi dosao i desni bek kao zamena za Ninkova jer mi je to jedini desni bek u ekipi. Naravno podrazumeva se da bi bilo pozeljno da oba imaju srpsko drzavljanstvo ako je moguce  :bo:

 

Pa jel imas Darka Lazovica ??

Link to comment
Share on other sites

Imam. To jest sad mi je u Spartaku na pozajmici do kraja sezone. Jel mislis da bi on mogao da se raazvije u odlicnog igraca? Koroman je vec prestar dok je Vesovic na toj poziciji pruzao neubedljive partije pa ga sada forsiram na MC-u i ne ide mu lose.

Link to comment
Share on other sites

Imam. To jest sad mi je u Spartaku na pozajmici do kraja sezone. Jel mislis da bi on mogao da se raazvije u odlicnog igraca? Koroman je vec prestar dok je Vesovic na toj poziciji pruzao neubedljive partije pa ga sada forsiram na MC-u i ne ide mu lose.

 

Darko sabija posle 2-3 sezone posle mozes da ga prodas i do 10M...A Vesovica nemoj da staljas na MC nego na AML.. :thumbup:

 

@Zlatan barios i vidal su ti odlicno Mozes i Nejmara i Kadleca a na mc Yann M'Villa  VAMOSS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |