Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

Vojislav Stanković, Marko Jovanović, Li Adi, Danijel Mihajlović.

 

Ja sam Vojislava poslao u Hajduk (Split) na pozajmicu bio je jedan od najboljih. Marko i Danijel su veoma dobri igrači. Li Adi je odličan. :) Pogledaj te igrače i koga god da dovedeš nećeš se pokajati. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedan odlican DMC u trecoj sezoni sa Zvezdom. Znaci igrac sa dobrim tacklingom i markingom(klasicni destruktivac). Bilo bi dobro kad bi se uklopio do nekih 1.5 milion  yo

Link to comment
Share on other sites

dajte mi recite mc i dm za dinamo prva sezona,para imam,al da nisu baš preskupi,ademi,callelo i brezovec mi se baš nesviđaju,ajd brezovec kao neki backup,ali ova dvojica će pronać druge klubove...

Link to comment
Share on other sites

Evandro, Medo ili Djuricic na Loan. Takodje mozes pokusati i Alana Patricka.

 

Hvala , kako sam nov u igri jos nisam skuzio kako da trazim nekog igraca po imenu ?

Znaci dali postoji opcija gdje upisem ime igraca , primjer " Alan Patricka " i sada mi izadje opcija

da ga mogu kupit. Jer kada kupujem nekog igraca uvjek idem na Transfer Listu ili direktno u neki klub udjem pa gledam po klubu igrace.

Znaci dali postoji opcija gdje upisem ime i on mi nadje toga igraca i poslje ga samo pokusam kupit ili posudit.

 

Izvinjavam se moguce da je ovo malo glupo pitanje ali jako nov sam u igri. 

Link to comment
Share on other sites

U gornjem desnom delu ekrana imas mali beli prostor sa lupom pored. Kada misem kliknes tu upises ime igraca i stisnes enter te izadju svi igraci sa tim imenom. Nadam se da sam dobro objasnio :bo

Link to comment
Share on other sites

Hvala obojici na pomoci.  :D

 

Eto kako sam sada na poslu pa kad dodjem kuci probat cu Alan Patrick da ga kupim ili posudim

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Patrick

 

[gmod]Umjesto da pišeš 2 posta zaredom, koristi opciju uredi. [/gmod]

Link to comment
Share on other sites

 

1.) Zavrsio sam sezonu sa Hajdukom na 5 mjestu. Mogao sam biti prvi da nisam poceo gubit zadnje 3 utakmice pri kraju sezone. Pokusao sam da kupim toga "Alan Patrick" samo sto je kostao oko 5 Mil i Borusia Dortmund ga kupi za 6 Mil na kraju.

Imam naraspolaganju oko 1.5 Mil. pa ako mi tko moze reci nekog doborg igraca koji ce da dodje u Hajduk Split a da nije skup i da OK igra. Treba mi obranbeni igrac i polu spica (srednji napadac).

 

2.) Kako sam novi u igri pa neznam sve jos uvjek zanima me kako da dobijem vise novaca od kluba za transfer primjer 5 Mil. ?

 

Pozz i ocekujem odgovor  :thumbup:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |