Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Lord
 Share

Recommended Posts

Ima neko nekog finog AMR-a za preporuciti za Zvezdu? Najbolje bi bilo da je do jedno milion i po  :thumbup:  Takodje, dobro bi dosao i desni bek kao zamena za Ninkova jer mi je to jedini desni bek u ekipi. Naravno podrazumeva se da bi bilo pozeljno da oba imaju srpsko drzavljanstvo ako je moguce  :bo:

Za desno krilo pogledaj Luku Milivojevića(Rad) ili iz Inđije mislim da se zove Milana Bubalo,a za beka moj predlog je Milan Rodić(OFK Bg),ako on neće pošto kod mene nikako nije hteo da dođe u Zvezdu iako sam igrao i 1/4 finale LŠ.pogledaj Petra Planića,Miroslava Vulićevića i Slavka Lukića...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uskoro počinjem drugu sezonu sa Liverpoolom i trebam DLa do 20-25 milijona €, do sada su odbijali ponude za Coentraa.

Diego Renan, Alex Sandro, Coentrao, Dodo, Gereth Bale, Fabio, Santon :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

E ovako zavrsio sam i drugu sezonu sa Birminghamom,i to na sjajnom 4.mestu,tako da me ocekuju kvalifikacije za ligu sampiona,pa mi trebaju dodatna pojacanja.Posto sam navjise problema imao u defanzivi,i to priliko postavljanja odbrane,i skok igre,treba mi jedan ,bas dobar dc,ako se moze reci jedan igrac koji je "klasa",jos tacno ne znam koliko ce mi dati para za transfere,jer sam upravo zavrsio u sezonu(kad saznam javicu ),ali mi pod hitno treba jak DC.Dalje sto bi mi trebalo,ali nije toliko hitno je DL.Zatim jedan dobar MC,i za kraj ako moze da se nadje,ako ostane novca jedan ubitacan golgeter.Nisam bas najvise zadovoljan sa Lewandowskim,igrao je solidno,ali je slabo davao golove,mozda proradi u drugoj sezoni,videcemo,34 utakmice,samo 13 golova,kazem solidno je igrao ali slabo je davao golove.Dok je drugi napadac Jerome,najbolji strelac lige,37 utakmica,27 golova.Znaci da sumiramo,sta mi treba:

 

Hitno:DC

Potrebno:ST,MC

Manje hitno:DL

Link to comment
Share on other sites

DC: Bassong, Shawcross... A ako ne budes imao para za njih dvojicu Onuohu ili Vertonghena

DL: Coentrao

MC: Alan Patrick, Arturo Vidal

ST: Necid, Kadlec, Bent

 

E ovako,sto se tice stopera,Shawcross i Vertonghen su vec kupljeni,jedan u celziju jedan u mancesteru,tako da od njih nema nista.Jedino mi ostaju Bassong i Onuoha,samo me zanima ,da li su oni stvarno dosta kvalitetni igrac?Posto ,ko moze neka pogleda sastav Birminghema,pa neka vidi kakvi su dc Dunne i Johnstone,e treba mi jedan koji je sigurno bolji od njih?

 

DL-Coentrao u mancesteru!

 

MC-Vidal u Interu,kakav je ovaj mladi brazilac Patrick?

 

ST-Necida mi nema,ne znam kako a ima vecina iz Cska,Kadlec u Mancesteru,ostaje mi samo Bent i on mi se svidja,brz je daje golove.Moze :D

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi dobiti veoma dobar tb evo par predloga:

 

dc: Phil Jones, Cristito, Kjear, Subotic, Humels, Sidnei

dl: Diego Renan, Alex Sandro, Fabio, Dodo (Corinthians)

mc: Paulo Henreque, Bernardo, Bouananotte (nisam dobro napisao sigurno igra u River Plati), Alan Dzagoev, Ninis

stc: Lukaku, Neymar, Stancu, Khalil :thumbup:

 

za mc ti je odličan i Patrick :cast:

Link to comment
Share on other sites

E ovako,imam 39 miliona na raspolaganju  :D sad samo treba naci one koji su zainteresovani za dolazak.Ovaj levi bek Dodo,dolazi,sve je dogovoreno  lol,i izgleda jako dobro.Bent najverovatnije cu uspeti da dovedem samo da probam za sto manje para.Znaci sada mi ostaje samo Dc i Mc.Phil Jones ne izgleda lose,ali nisam siguran da je on bolji igrac od ova dva dc-a koje vec imam.Udjite u Birmingham pa pogledajte Dunne i Johnstone,pa mi recite jel Jones bolji od njih,nisam bas siguran.

I ostaje mi mc,koji mi treba,ali nikako da nadjem onog ko zeli da predje hmm

Link to comment
Share on other sites

Doveo sam Benta,odro me je sa platom 100.000 :pras:,ne bude li davao golove ima da bude bijen  lol

 

Sta mislite za dc,ovog Mbia iz Marseja.Marsej je stavio asking price 5 mil,to je malo a igrac izgleda sasvim solidan,jer imao neko iskustva sa njim?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |