Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Uprava mi se baš igra sa živcima. Naime, u sezoni 13/14 doveo sam kao slobodne igrače Nemanju Matića i Nenada Milijaša. Prodao sam nekoliko igrača tako da sam u plusu za 3-4 miliona. Problem je nastao kada je agent ponudio Sulejmanija, koji je takođe slobodan igrač. Kada sam video da je slobodan, poželeo sam i njega. On traži platu od 350k€ po sezoni, meni nije problem da to prihvatim al uprava ima neki problem.

Naime u Boardroomu, tamo gde se balansiraju pare za plate i TB sam hteo da sve pare prebacim na plate, ali jednostavno ne mogu. Hteo sam da mi je TB O€, a budžet za plate da bude 4-5M€. Međutim neće. Takođe probao sam da tražim od uprave da mi poveća WB, ona me odbila. A makslimalna plata koju mogu da ponudim Sulejmaniju je 8,500€ :lud: po sezaoni, a tim status je key player. Može li neko da mi objasni zašto ne mogu da povećam WB ? Jel to bag ili šta je u pitanju ? :help:

http://www.dodaj.rs/t/2v/HF/88IGYRT/untitled.jpg

to ti je i meni sad sa woking-om prosjecna ukupna placa key player-a mi je 300E mjesecno, i idem sad kupit igraca na free i uprava daje najvise 85E mjesecno i kad pitam da da vise WB nece
Link to comment
Share on other sites

Imam veliki problem sa Adijem i LUkom. Od početka sezone ne mogu da ih koristim za ligaške i evropske utakmice. Igraju samo kup. IZgleda da nisu licencirani, a ja sam 54385643% siguran da sam ih licencirao pred početak sezone. Šta može biti problem i kako da ih uvrstim u konkurenciju za tim ?

 

http://www.dodaj.rs/t/2r/kO/2sANxg7z/untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imam veliki problem sa Adijem i LUkom. Od početka sezone ne mogu da ih koristim za ligaške i evropske utakmice. Igraju samo kup. IZgleda da nisu licencirani, a ja sam 54385643% siguran da sam ih licencirao pred početak sezone. Šta može biti problem i kako da ih uvrstim u konkurenciju za tim ?

 

http://www.dodaj.rs/t/2r/kO/2sANxg7z/untitled.jpg

 

Daj ss profila.  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ništa od toga. Kartone nemaju jer nisu odigrali ni jedan meč pa nisu mogli ni da ih dobiju. Prijavio sam ih 100%, znam jer sam išao od grača do igrača i stavljao im in. I da ih nisam prijavio, kolika je verovatnoća da dva ista igrača ne prijavim za 2 različita takmičenja (JLS i Evropa kup  hmm) ? Nisu mogli da nastupaju za nikog drugog jer su kom mene već 3-4 godine...  :bo:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |