Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

prvo da se izvinim ako omasi mesto :)

(mada sam zagledao nekih 30min dal nema nesto slicno :D )

 

jel postoji opcija da se pocne igra i da se sedi a da se sedi i na klupi kluba i da se bude selektor u isto vreme ?

(a to msm da se npr uzme klub iz srbije i da se vodi srbija, klub iz engleske i da se vodi engleska, itd... )

Link to comment
Share on other sites

Ja to rješavam ovako: Uzmem klub (npr. Arsenal) i onda napravim novog usera koji vodi reprezentaciju (npr. Engleska). Onda tog novog usera povučem iz igre, a ja kao čovjek koji vodi klub apliciram za posao u repki. BOKICIC

 

Nadam se da sam pomogao. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

KOliko smijem ucitat ligi i da mi je data base naravno Large,da mi igra ide normalnom Brzinom"Razumijet me"zna ono nekad Sporo Da ide xD A ew Moja Konfiguracija Pa preporucitE :

AMD Athlon 1.8Ghz

RAM:1gb                                                              hehe

Graficka:Asus Extreme x550 512 MB

 

[mod]http://www.fm-balkan.com/index.php?topic=5383.msg112916#msg112916[/mod]

 

Link to comment
Share on other sites

jeli mi možete reć jeli se moze promijenit jezik na hrvatski ili bosanski,srpski...ako ima molim da mi objasnite ili ako to ima za download...hvala  :D

 

Neke fraze je jednostavno nemoguće prevesti i neke riječi imaju višestruko značenje. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

nadam se da nisam promašio temu... :thumbup: Pojavila mi se neka greška na FM-u- XML parsing error-not well-formed(invalid token) at line 1 of sound-cache-mode.xml.reinstalirao sam igru ali ova greška je i dalje tu.jer zna neko šta bih mogao da uradim???

Link to comment
Share on other sites

My Computer

'Tools'

'Folder Options'.

Idi na tab 'View' i odaberi 'Show hidden files and folders'

 

Kada to napraviš obriši folder Settings na sledećoj lokaciji:

C:\Documents and Settings\<tvoje korisničko ime>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011 \Settings

 

Ukoliko imaš Vistu ili Windows 7 radiš ovako:

 

My Computer

'Organize'

'Folder and Search Options'.

Idi na tab 'View' i odaberi 'Show hidden files and folders'

 

Poslije toga obriši folder Settings na sledećoj lokaciji:

C:\Users\<tvoje korisnički ime>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011 \Settings

Link to comment
Share on other sites

ovo mi se prvi put dogadja...

zasto se samo kod Hernandesa u statsima vidi samo koliko je odigrao utakmica i dao golova u ligi..nista kup, continentalna, prijateljske, zuti kartoni i sve ostalo...jel to neki bug samo sa njim ili je problem resiv? prvi put igram sa Palermom, a njega nikad nisam dovodio, pa ne znam...

evo kako to izgleda...

 

 

http://i306.photobucket.com/albums/nn242/belphitj/AbelHernndezProfile_Attributes-1.png

Link to comment
Share on other sites

imam jedan problem ... koristim ovaj novi patch 11.3 ..instalirano preko steam..pokusavao sam ici na local files preko steama i verify chache i defragment al nistanije pomoglo.....kad hocu da odigram utakmicu pojavi mi se  crash dump ..football manager  11.3.0f178533  itd itd.. pomazite  :D

Link to comment
Share on other sites

Imam pitanje

Znaci kupio sam novi komp i na njega instalirao fm 2011 i kada hocu pokrenuit igru nista se ne pojavljuje .

Jer je to mozda jer sam negdje vido ili procito nisam siguran da fm ne radi na windows 7 od 64 bita.

:bo:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |