Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

kad napravim svoju ligu neki klubovi imaju under 19 team i reservs team, a neki nemaju ( i to klubovi koje kad igram obično imaju tu ligu)

 

stavia sam da postoje lige za te timove u general od lige...

 

kako napravit za sve klubove da imaju?

Link to comment
Share on other sites

Imam prevelik problem. Igram sa Zvezdo 2014/15 sezona i kako sam potpisivao mlade regene nisam ni obracao paznju previse kad mi dolaze i sad mi se potrefilo da ce mi njih 7 doci u toku ove sezone,a vec imam nekih 15 stranaca. Sad stvarno ne znam sta cu sa njima tolikim, vec sam 2 poslao u Zemun i 2 sam poslao nazad u Brazil i jedan je nekako dosao do Borca, a sta da radim sa ovim? Ima li neko kakve ideje, ne planiram nijednog da prodam jer su sve ekstra talenti, a 3 stranca smiju igrati u ligi.  :bad:
Link to comment
Share on other sites

Bune se,a i propada im godina zbog broja nastupa.Treba 56 nastupa da se dobije drzavljanstvo  :pras: Odlucio sam da cu da prodam Kermita Erasmusa, jer su mi 2 Argentinca prosto eksplodirala ove sezone,a on nikako da odigra kako treba.
Link to comment
Share on other sites

Jbg, malo si se zaigrao...  :crvenikarton:

Kada radiš prelazni rok, napravi plan. Vidi koliko pojačanja ti treba i za koje pozicije i onda kreni da ih selektiraš. Šta ti znači što imaš u timu 10+ stranaca kad njih pola neće dobiti priliku kakvu zaslužuje.

Dakle, kad tražiš pojačanje za neku poziciju i nađeš 3 ekstra talenta, ti kupi samo najboljeg a ne sva 3.

 

Što se tiče trenutne situacije, jedan deo prodaj, deo pozajmi, treći deo stavi u drugi i treći tim, a najboljie 4-5 ostavi u prvom timu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Izbriši ovo pa probaj.

 

XP:

 

C:\Documents and Settings\IME KOMPA\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

 

Vista:

 

C:\Users\IME KOMPA\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2010\settings

 

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

e drugari treba mi mala pomoc....krenuo sam da igram sa steklo skinom i imam jedan problem...kad odem na staff search ne znam kako da podesim da mi se u listi vidi reputacija staff-a(national, continental)...jel to samo zeza kod ovog skina ili ja ne znam da podesim...evo kako to izgleda mada verujem da znate to vec...

 

unapred zahvalan...

 

http://img52.imageshack.us/img52/6626/98691346.th.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ideš u Filter->Create a Filter->Add Condition->Reputation , i izaberi koju želiš. :bo:

Usput koji su grbovi , jesu Carbon?

jesu, Carbon su...

nismo se razumeli...znam ja to da trazim....

 

nego mislio sam u gornjem redu gde imas, name, club i to, kako da podesim da po defaultu stoji i reputation...ovde:

 

 

http://img249.imageshack.us/img249/441/92691809.th.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja jedan problem. Vezan je za strance. Dva fudbalera ne mogu da se prilagode na moj klub. Jednog sam posleo na par nedelja u domovinu da proba da reši problem, drugom sam obećao da ću mu dovesti nekog zemljaka da mu pomogne.

Zanimaju me dve stvari, kako igrači reaguju kada ako se ignoriše ovaj problem i kako se još može rešiti (a da se ne šalje igrač kući ili da se ne dovodi njegov neki sunarodnjak koji bi mu pomogao (meni je u zvezdi problem da gomilam strance, zato me zanima) ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |