Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

evo ovako,potpisao sam jednog igrača unatoč tome što nije dobio radnu dozvolu u engl.premiershipu,zanima me sta ce dalje biti oce na pocetku iduce sezone dobiti dozvolu ili kako  :(

Tako je,to zavisi jer je igrač odigrao dovoljno utakmica za reprezentaciju.

Kada određeni broj utakmica odigra onda dobiva tu dozvolu,ako neće dobit ove sezone trebao bi sigurno dobit iduće :)

Link to comment
Share on other sites

Da priupitam za jednu pomoć,savet.

Vodim Barselonu.Ona ima prvi tim,Barcelona At i Barcelona U-19.

Sad mi je nekoliko dobrih igrača prešlo iz Barcelona U-19 u Barcelona At.Mešutim,šta je problem i šta me zanima.U Barceloni At se uopšte ne igraju utakmice za razliku od Barcelone U-19.Ne mogu ni prijateljske da zakažem.Sezona mi je počela,a neki mladi igrači(Galvan,Vega...) mi statiraju.U opcijama sam im stavio da su na raspolaganju za pozajmicu,ali mi se niko ne javlja i ne želi te igrače.Za prvi tim su mi još mladi,a kad ih vratim u U-19, kažu mi da ne mogu više tamo da igraju.Šta da radim?Imam dosta tu dobrih igrača a ne želim da ih prodam.Oni su zadovoljni.Nudio sam im nekim klubovima na pozajmicu,ali su oni odbijali da idu.Savet?

Link to comment
Share on other sites

Da priupitam za jednu pomoć,savet.

Vodim Barselonu.Ona ima prvi tim,Barcelona At i Barcelona U-19.

Sad mi je nekoliko dobrih igrača prešlo iz Barcelona U-19 u Barcelona At.Mešutim,šta je problem i šta me zanima.U Barceloni At se uopšte ne igraju utakmice za razliku od Barcelone U-19.Ne mogu ni prijateljske da zakažem.Sezona mi je počela,a neki mladi igrači(Galvan,Vega...) mi statiraju.U opcijama sam im stavio da su na raspolaganju za pozajmicu,ali mi se niko ne javlja i ne želi te igrače.Za prvi tim su mi još mladi,a kad ih vratim u U-19, kažu mi da ne mogu više tamo da igraju.Šta da radim?Imam dosta tu dobrih igrača a ne želim da ih prodam.Oni su zadovoljni.Nudio sam im nekim klubovima na pozajmicu,ali su oni odbijali da idu.Savet?

 

E ovo i mene interesuje. I ja bih hteo da pošaljem u neki superligaški tim moje talente al jednostavno niko nije zaintersovan za njih. Vešović, Ćosić su mi prošle godine bili više manje standardni, pogotovo Ćosić. Ove godine je konkurencije dosta pojačana, i oni se baš i neće naigrati u prvom timu. Moje filijale su Kozara (3 ili 4 igra), Sopot (3 liga) i Obilić (5 ili 6 liga). Ti klubovi nisu na njh, tamo šaljem samo manje talentovane klince. Upravi sam rekao da proba da nađe neku novu filijalu, međutim mutavi Adžić nije sposoban ni to da uradi.

Imam još nedelju dana do kraja prelaznog roka, pa bih hteo negde da ih pošaljem. A ne znam kako kad niko iz suprelige ili bar prve lige nije zainteresovan. Mogu da ih pošaljem u werder, lacio, romu (npr) ali koja svrha kad ni tamo neće videti prvi tim. Dakle ima slično pitanje kao i Target, kako da nateram klubove iz svoje lige da se zainteresuju na nijh ?

Naravno, probao sam offer to clubs (laon), al nije pomoglo.

Imam i još jedno pitanje, šta je bolje za talenta. Da igra u drugom timu ili da ide na pozajmicu?

Link to comment
Share on other sites

Ja ih u takvim slučajevima šaljem u feeder ekipu, a ako imam dosta tih igrača onda tražim upravu još jednog feedera.

 

 

Pa naravno da sam i to pokušavao.Samo smešno je što Barselona nema Feeder.Ja tražio feeder klub.Nisu mi dali  ???...A kao feeder klub tretiraju Barcelona At  ???...A uopšte nema utakmica.Nije mi jasno da nemaju nijedan odgovor koji feeder klub na moje insistiranje.

Link to comment
Share on other sites

Uprava mi je prekunula nadogradnju training i youth facilities. Posle izvesnog vremena ja sam opet tražio da unaprede youth (nakon plasmana u LŠ, i zarade od 7mil€) i oni su prihvatili. E sad meni nije jasno zašto rade ispočetka sve kada je od prošlih ostalo manje od mesec dana radova ? Zna li neko ? Kada tamo u razgovoru sa njima budem dobio mogućnost da tražim i za training želeo bih da samo završe prethodni posao, da ne bi čeko celu sezonu...

http://d.imagehost.org/t/0381/untitled_4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |