Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

zaboravio sam jos nesto

 

a jel zna neko mozda kako da dam skautu zadatak da trazi po brazilskoj ligi ili tamo negde posto u regionima nemam ameriku a u drzavama nemam brazil

 

moras da nadjes nekog scouta koji poznaje brazil, imas kod scouta tacno koje drzave poznaje koliko...i pronadji nekog ko poznaje brazil i posalji ga. Meni se to nije desavalo, ali mislim da je do toga  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

i ja isto mislim i isao sam na transfer centre i stavio sam da trazi scaute brazilske nacionalnosti i bilo kog od njih sto sam pokusao da dovedem pisalo mi  je da nisu zainteresovani da dodju u moj klub

 

 

a igram sa crvenom zvezdom

 

pa onda jednostavno ne zele da dodju u klub.. :bo: idi na search, i stikliraj ''ask assistent to filter out unrealistic targets'' i onda ce da ti se izbace samo igraci koji zele da dodju u tvoj klub, malo je primitivan nacin, ali sta ces  :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ok hvala ti puno na pomoci

 

i samo da kazem ja igram sa zvezdom u prvoj sezoni sam bio drugi partizan je osvojio titulu sa 10 bodova vise od mene a sada sam zadrzao tim od prosle godine i ne bedim nikog iz jsl manje od 5:0 samo zadrzite klub 2 sezone i nece imati jaci klub od vas toliko od mene...pozz

Link to comment
Share on other sites

pa onda jednostavno ne zele da dodju u klub.. :bo: idi na search, i stikliraj ''ask assistent to filter out unrealistic targets'' i onda ce da ti se izbace samo igraci koji zele da dodju u tvoj klub, malo je primitivan nacin, ali sta ces  :thumbup:

brate gde na search ajde malo mi bolje objasni nigde nemogu da nadjem to

Link to comment
Share on other sites

jer mi moze neko malo detaljnije objasniti kako da ukljucim da vidim sve igrace samo mi recite sta treba da promenim i gde? Da ne bi morao ucitavati sve lige?

Imaš i ovo http://fm-balkan.com/index.php?topic=277.0

Pisao sam za prošli fm ali radi dobro i na ovom. Ja bez toga ne počinjem igru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |