Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Ljudi imam problem pa ako neko moze da mi pomogne...moguce da je prosto,ali jednostavno ne mogu da skontam,a jako me nervira...mozda je vec bilo,ne mogu da citam celu temu..

Posto igram sa commentery only,radi se o tome,da kada uvek kada pravim takticku izmenu u toku igre,uvek kada stisnem confirm prebaci me na classic view,i uvek mi prikaze teren...ranije se nije to desavalo..logicno je bilo sa kojeg si gledanja izasao u taj se vracas posle promene taktike...kako to da promenim...unapred zahvaln!

Link to comment
Share on other sites

E sve radilo kako treba i najednom za vrijeme igranja usteka 3D i sad stalno tako....šta je rec?

Nije bug  :thumbup: To je do tvog kompa :D Jel dok gledas 3D npr. igraju i odjednom stanu kao da trce u mjestu  ??? I poslije nekog vremena opet nastave ???

:odvala: :odvala: :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Nije bug  :thumbup: To je do tvog kompa :D Jel dok gledas 3D npr. igraju i odjednom stanu kao da trce u mjestu  ??? I poslije nekog vremena opet nastave ???

:odvala: :odvala: :odvala:

ma nije to nego bas sad steka luudilo...znam na sta ti mislis to mi se desi jednom il dva puta na utakmici ono malo trce u mjestu xD.....al nije to sad basss stekaaa.....

Link to comment
Share on other sites

ma nije to nego bas sad steka luudilo...znam na sta ti mislis to mi se desi jednom il dva puta na utakmici ono malo trce u mjestu xD.....al nije to sad basss stekaaa.....

:bo: De pojasni malo bolje :D To ti je isto kad meni neki profesor pocne da objasnjava kako se pravi PN spoj  .!. Stopa? Igraj na 2D  .!.

Link to comment
Share on other sites

Ako koristiš W7 imaš program Snipping Tool i izrežeš dio slike koji želiš , a ako imaš PrintScreen fajl da uslikaš , sejvaš , otvoriš u Paint uzmeš ono da se označi kao neki pravougaonik i označiš to , pritisneš Cut i otvoriš New gore , i sad pritisneš Paste(CTRL+V) i samo sejvaš , ako nemaš ništa , pritisneš na tastaturi Print Screen(SysRq) onda odeš u Paint pritisneš Paste(Ctrl+V) i isto odrežeš otvoriš novi fajl i Paste(Ctrl+V) i sejvaš i Uploadaš na neki od image foruma...
Link to comment
Share on other sites

E ovako,kao što neki znaju,vodim Barselonu.E sad imam jedan mali problem.Mislim da je nerešiv,ali bih ipak vas pitao.Pre početka sezone,slučajno sam odbio onu opciju da mi Barselona B i Barselona u19 ne igraju onu njihovu ligu i one utakmice.Da li se to može nekako naknadno podesiti da igraju?Do sezone ima još 3 nedelje.Ili ću im morati nonstop zakazivati neke prijateljske utakmice kako bi ti igrači iz Barselone B i U19 bili u formi,kondiciji i igrali u nekom kontinuitetu.

 

Isto tako u onom meniju gde je squad,stoji mi Barselona,Barselona At i barselona u19.Ali kad igrača iz prvog tima hoću da prebacim u rezerve,postoji opcija da ga prebacim samo u Barselona U19  ???

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

ovako treba mi hitno pomoc hteo sam nesto da ubacim i obrisao sam slucajno one 3 stavke iz sports interactive/fm11/matches al sam sam isao na copy pre toga i sada hocu na paste ali nece a najveci problem je sto mi se save izbrisao jer moguce da ga ubacim nekako?
Link to comment
Share on other sites

Koje tri stvari si obrisao? Tvoje sačuvane igre se nalaze u folderu games. Ako nisi ispraznio kantu pronađi izbrisane parove i idi na restore.

izvinjavam se iz games sam obrisao gde da nadjam pre nego sto sam obrisao kopirao sam ali sad nece na paste?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |