Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

http://www.dodaj.rs/t/3q/SF/4CUtXfSh/untitled.jpg

Imam veliki problem sa licenciranjem fudbalera za prvesnstvo. Imam prijavljenih 19 fudbalera i ne mogu više nikog da dodam, a trebalo bi da je maksimum 25. Od obeleženih mogu jednog da izbacim i tada se zatamne ostali i ne mogu više nikog ni da ubacim ni da izbacim. Imao sam i ranije slične probleme, ali sam ih nekako rešavao ( rešavao sam ih sa auto-selektiranje, pa potom sam dodavao one koji automatski nisu bili. Sada auto-select ne reaguje ). Zašto se ovo dešava, kako da rešim ? Od bitnih igrača ne mogu da registrujem Rafinhu (mladog napadača) i Marcia (iskusnog golamana). Očaj živi, pomagajte...  :help:

Link to comment
Share on other sites

jesam, za 3 kolo kvalifikacija. i tu sam imao nekiproblem sa igračima od 15-21god. nisam u prvom timu imao dovoljno fudbalera koji su u tom uzrastu trenirali min 3 godine, pa sam išao na auto-select i tako su registrovani i neki omladinci. Mogu li naknadno da ig registrujem ? Da li je ovo posednji datum ?
Link to comment
Share on other sites

1.Imam jos 450kb na disku mozda je do toga  ???

2.Nisam imao nijedan problem pre toga

3.Ne volim citerske programe nikad ih nisam ni koristio niti ih imam na kompu

 

@Dzoni pre sam pokusao da sejvujem srednim novembra kada su igrale reprezentacije i kada sam malopre ukljucio igricu video sam da sam negde na pocetku novembra pa kada sam pokusao da sejvujem da bi mi sestra bila na fb izbacilo mi je ovo..Inace ne koristim save-load ti mi je slicno kao citovanje  :>(

 

EDIT:Resio problem..Nisam imao dovoljno memorije na hd-u  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |