Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Pomoć


Lord
 Share

Recommended Posts

Probaj da obrišeš folder Settings na sledećoj lokaciji

 

XP: C:\Documents and Settings\<tvoje korisničko ime>\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2011\settings

 

Vista/Win 7: C:\Users\<tvoje korisničko ime>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2011\settings

 

nakon toga mi izbacuje gresku da nema fonta....ali ja sam obrisao settings file iz football manager 2011/data, jer u football manager 2011 nema nista.....au.....kako me *ebe ovo...

Link to comment
Share on other sites

Admini, vec nekoliko postova pisem, i stoji mi 99 postova, nece da se makne  :lud:  Nije da nabijam postove, al lebo bi bilo imati 100  :)  Tako da, zna li neko u cemu je problem?

 

 

EDIT: Jebo ga konj, sad se prebaci na 100  :pretnja:

Link to comment
Share on other sites

Pomoc ubacio sam Neue2 u :

C:\Documents and Settings\MARKO\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\skins

izasli su mi tu 2 foldera:

neue2 i _MACOSX

ali kad udjem u fm nema da biram njega samo fm2011 i fm 2011 dark!

Imao sam steklo (valjda se tako pise  lol ) I pojavili su mi se ista takva 2 foldera samo mesto neue2 steklo ()

 

I radilo mi imao sam da biram sto sad ovo nemam? 

Link to comment
Share on other sites

Koliko godina mora imati igrac cija drzava nije u EU da bih ga mogao dovesti? Konkretno, vodim Atalantu, i hteo sam da posaljem ponudu za 19-godisnjeg Andreja Kramarica iz Dinama, i pise mi da ga ne mogu dovesti jer nije iz EU...
Link to comment
Share on other sites

Mislim da u Talijanskim nižim ligama nemožeš nijednog onda, tek kad dođeš u Seriu A možeš dvojicu po sezoni ako se ne varam  :bo:

 

Imam gb rama, 2 ghz, install sam xp sr2, install sam microsoft net 2.0, install sam directx 10 i kada udjem u igricu pojavi mi se prozor od fm i u tom trenutku zabaguje. Probao sam da install na drugom kompu sve moze. Ako moze pomoc  :(

 

Reinstall igre?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |