Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija


Ling^2
 Share

Recommended Posts

 

Izabrao igraca prije 10 sati a mislio sam ga ja uzeti, ne pika ti se.

 

Uzimam Chiellini ( I osluzi kasnu kao sto sam i ja uradio )

Ti nisi sluzio kaznu vec si birao pola sata poslije kraja roka i igrac ti se samo prenio u naredni rok.

Nisam ga ukrao.

 

Ja sam ovdje uranio manje od 30s i mislim da ima smisla da se igrac prizna meni, a ne da mi ga krades xD

Link to comment
Share on other sites

Izabrao si dva igraca u istom periodu (od 20 do 22h). Ja nemam nista protiv da ti uzmes Chiellinija ukoliko se Pato sa tim slaze. Ali posto su pravila da ne smijes uzeti dva igraca u jednom periodu, onda Patu ide Chiellini.

Link to comment
Share on other sites

Koliko dana? Najmanje 2-3 dana. Produzicu ako bude bilo potrebno. Cak cu staviti da birate po 3 igraca u jednom roku ako bude bilo potrebno. Mislim da ste svi vise manje izabrali prvi tim.

Link to comment
Share on other sites

Eto ti Kelinija, ja sam osluzio kaznu nisam tijeo editor koristi da promjenim igraca nisam zanao da je Bendera zauzet tek mi kasnje neko napisao(A ja igro Fifu pa sam tek iza 12 vidio). Ali nema veze ostao sam opet bez igraca svakako ste sve igraci uzeli neko u ekipi ima mostrume a ja otpatke thumbup

Edited by Ichigo
Link to comment
Share on other sites

Eto ti Kelinija, ja sam osluzio kaznu nisam tijeo editor koristi da promjenim igraca nisam zanao da je Bendera zauzet tek mi kasnje neko napisao(A ja igro Fifu pa sam tek iza 12 vidio). Ali nema veze ostao sam opet bez igraca svakako ste sve igraci uzeli neko u ekipi ima mostrume a ja otpatke thumbup

Prva dva igraca koja si uzeo u prva dva dana su Sharaawi i Mitrovic. Mogao si da uzmes toliko drugih igraca koji imaju bolji CA od njih, ali nisi. To nisu optaci, to su tvoji izbori. Razmisli jos jednom sta ces sa Chielinija, pa mi javi da znam odluciti.

Link to comment
Share on other sites

Ima jos puno dobrih igraca, meni treba iskusan igrac, ali uzmi ga, ja cu Umtitija onda.

 

Mogu li imati recimo 30 igraca?

 

Mozes. Ne znam koliko ti se to isplati da uradis, ali mozes. Optimalno je oko 24-25 igraca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |