Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Prva dva igraca koja si uzeo u prva dva dana su Sharaawi i Mitrovic. Mogao si da uzmes toliko drugih igraca koji imaju bolji CA od njih, ali nisi. To nisu optaci, to su tvoji izbori. Razmisli jos jednom sta ces sa Chielinija, pa mi javi da znam odluciti.

El shaarawy je dobar i prvu sezonu a Mitrovica sam mislio na klupit staviti a uzet nekog jaceg napadaca ali nisam stigao :(, koje je jos ostao od jacih igraca ? I da nemam vremena da ulazim svaka 2 sata kako bih izabrao igraca, evo i danas sam preskocijo jos 2 biranja.

Link to comment
Share on other sites

El shaarawy je dobar i prvu sezonu a Mitrovica sam mislio na klupit staviti a uzet nekog jaceg napadaca ali nisam stigao :(, koje je jos ostao od jacih igraca ? I da nemam vremena da ulazim svaka 2 sata kako bih izabrao igraca, evo i danas sam preskocijo jos 2 biranja.

Pato Benzema ti je slobodan, pa Schwanstager.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

El shaarawy je dobar i prvu sezonu a Mitrovica sam mislio na klupit staviti a uzet nekog jaceg napadaca ali nisam stigao :(, koje je jos ostao od jacih igraca ? I da nemam vremena da ulazim svaka 2 sata kako bih izabrao igraca, evo i danas sam preskocijo jos 2 biranja.

 

Koja ti pozicija treba?

Niko nije uzeo Bonuccija iz Juventusa, Marchisija, Kwadwo Asamoah-a.. i to je samo Juventus. Bar mislim da ih niko nije uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Evo, ubacio sam sve u .dbc fajl, kasnije ću srediti temu izabranih i teme klubova.

http://www.sendspace.com/file/nw1fnz

 

Evo i file sa ligom, možete tražiti nezauzete igrače ingame preko division is not: FM-Balkan Fantasy. ;)

http://www.sendspace.com/file/2psgdq

Update svih do 20h, odrađena razmjena Armin-Ja i dodan Modrić Kruni :D

Edited by staridedo
update linka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |