Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Rekao sam vam da ja sebi sređivam u klubu sve, netko je dirao i stavio dvaput Bendera -_- Ja ću sada ponovno odraditi i nemojte dirati, pošto ja imam izračunato sebi sve i imam igrače sve koje ću dovesti i zamjene ako netko prije mene uzme tako da me ne bunite :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Staviš ovaj file u My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2014/editor data

 

New Game, Custom editor data files, izabereš ovaj (ili se sam izabere ako nemaš ništa u folderu), pokreneš i izabereš samo državu "Balkanijada".

Link to comment
Share on other sites

Novi update, molim Uncle Creepya da ne edituje svoje igrače, pogotovo da ne ubacuje Albu koji je iz novog roka jer mi stvara problem oko prebacivanja u izabrane igrače, računanja plata i sl.

 

Također pripazite na plate, pogotovo Creepy koji gotovo nema prostora i Madrac.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za promjenu budžeta svake sezone po plasmanu u ligi:

1.dobiva 800 za plate

2.dobiva 600 za plate

3.dobiva 400 za plate

4.dobiva 200 za plate

5.gubi 200 za plate

6.gubi 400 za plate

7.gubi 600 za plate

8.gubi 800 za plate

 

Ling?

Link to comment
Share on other sites

A na kraju seznone, jel dobijamo neke pare. Bez prihoda ne mozemo da funkcionisemo. Sve bi se vrtelo u krug sa istom kolicinom novca u opticaju.

 

Da bi doveo nekoga, ako nemas dovoljno para, moras da prodas nekoga, tj. da ga otpustis. Inace bi uvijek jedan tim bio prvi. Ovo je fer i vidjeces da kada sezona zavrsi koliko ce igraca promjeniti klubove.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za promjenu budžeta svake sezone po plasmanu u ligi:

1.dobiva 800 za plate

2.dobiva 600 za plate

3.dobiva 400 za plate

4.dobiva 200 za plate

5.gubi 200 za plate

6.gubi 400 za plate

7.gubi 600 za plate

8.gubi 800 za plate

 

Ling?

 

Ne. Nije fer. Bas sam htio da ovo bude fer za sve igrace. Nakon tri sezone jedan ce lik imati sve najbolje igrace. I da li ce ostalim biti zanimljivo? Naravno da ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako otpustim igraca, jel vrednos njegova ide meni u budzet?

Ja licno mislim, da bez priliva novca ovo ne moze da funkcionise. Ako mi npr. Nastasicu skoci CA cime da ga potpisem? Bez nikakvog prihoda ce ovo brzo da propadne.

Kako da drzava dunkcionise bez uvoza i izvoza? Vodi se tim primerom i videces da ovo nema budicnost, ja cu odmah da bankrotiram, trebao si to ranije da spomenes.

Link to comment
Share on other sites

Ako otpustim igraca, jel vrednos njegova ide meni u budzet?

Ja licno mislim, da bez priliva novca ovo ne moze da funkcionise. Ako mi npr. Nastasicu skoci CA cime da ga potpisem? Bez nikakvog prihoda ce ovo brzo da propadne.

Kako da drzava dunkcionise bez uvoza i izvoza? Vodi se tim primerom i videces da ovo nema budicnost, ja cu odmah da bankrotiram, trebao si to ranije da spomenes.

 

Pa valjda je trik da stalno kupuješ mlađe igrače da bi ostao likvidan. Ovako bi nas UC pobjeđivao jer ima hrpu zvijezda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |