Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Diskusija


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Madri u 22:00 je sljedeci,a ne sad :P

 

Biranje igraca traje 2 sata. Znaci od 12 do 14, od 14 do 16, od 16 do 18, od 18 do 20, od 20 do 22, od 22 do 00 i tada ide pauza do 12h ( od ponoci do podne).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ling, daj neki raspored ko kad bira, bolje je tako i ajd ako ti se da, napisi koji su igraci izabrani.

Rekao sam vec jednom, ne moze svako da bude u tacno odredjeno vrijeme na forumu. Nije prakticno ni funkcionalno. Nista vam ne fali da odvrtite par strana i vidite koji su igraci izabrani. Izabrani igraci ce biti napisani kada se izborni krug zavrsi, tad ce biti sredjeno i sve ostalo.

 

MOLIM VAS DA PAZITE NA PLATE.

Link to comment
Share on other sites

Q: Rekao si da je ovo offline, kako to funkcionise?

A: Funkcionise na taj nacin da cu ja prenjeti sve vase ideje na FM. Dakle ubaciti vasu taktiku, dovesti vase igrace i ostalo. Princip je jednostavan, da svakih pola godine simuliranja, znaci ja necu igrati vase utakmice, nego cu namjestiti asistenta da igra utakmice sa vasom taktikom. Nakon pola godine (ili ako vam je lakse polusezone) ja prekidam simulaciju i vi u tom momentu mozete da promjenite sta god zelite. Taktiku, asistenta, igrace.. bilo sta.

 

Protiv koga ćemo zapravo mi igrati kada ti ideš na holiday?

Link to comment
Share on other sites

Ling, po kojom updejtu gledas Ca? posto je neni Gerrard CA 158, a ti stavio 150.

 

Da, to ne njegov CA, 158. Ali zaokruzujem platu. Ako je od 150 do 159, onda ce imati platu 150. Ako je od 160 do 169, onda ce imati 160 platu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |