Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me - treba mi pomoć?


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Uprava ti ne dozvoljava iz nekoliko mogucih razloga, od kojih je najvjerovatniji da si nedavno mjenjao budzet ( dobio nesto para ili su ti uklonili nesto para iz TB).

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za F9 ali je jedan od najjacih golgetera na igrici i vidio sam slike da se fino razvije, ja bi ga vise kao poachera/advanced forwarda koristio nisam ga licno dovodio al sam cuo i vidio da sabija :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zbog ćega bi ovo moglo bit.

Znaći igran utakmicu i pobjedim i moral momčadi nakon utakmice very good/(nekima superb). I nakon dan/dva svima pada moral i bude fairly good.

Već tri utakmice pobjeđujem i oni nakon toga sritni, dan dva nakon ko da je umra neko

Link to comment
Share on other sites

Neko pod hitno def. i napadacke kornere sad od stoke-a u 2 min primio gol iz kornera nakon retardirane reakcije mojih u 16-ercu i do kraja ostalo 1-0 dzaba i overload i sve napadacke instrukcije huth i shawcross samljeli moje napadace

facepalm:pretnja::angry::jebote:

Link to comment
Share on other sites

Zbog ćega bi ovo moglo bit.

Znaći igran utakmicu i pobjedim i moral momčadi nakon utakmice very good/(nekima superb). I nakon dan/dva svima pada moral i bude fairly good.

Već tri utakmice pobjeđujem i oni nakon toga sritni, dan dva nakon ko da je umra neko

Obicno se desava kada si u nekom losijem klubu. Ako si u top klubu, to se ne bi smjelo da desava.

 

Neko pod hitno def. i napadacke kornere sad od stoke-a u 2 min primio gol iz kornera nakon retardirane reakcije mojih u 16-ercu i do kraja ostalo 1-0 dzaba i overload i sve napadacke instrukcije huth i shawcross samljeli moje napadace

facepalm:pretnja::angry::jebote:

 

Pojma nemam, ne razumijem se u taktike, ja pustam asistenta da vodi moje utakmice :)

 

Zanima me postoji li mogućnost da se, ako imam para, otplati kredit odmah (recimo ako mi je pet milijuna ostalo, a ja u banci imam 25)? Ili barem dio istog...

Ne moze osim ako klub sam to ne plati. Ali to je rijetko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poz drugari. :)

Treba mi pomoć pa ako neko zna bio bih mu zahvalan.

Dakle skontao sam da mi u sejvovima koje ja napravim ne postoje kontinentalna takmičenja ali samo za seniore. Tu mislim na EP, Kup Amerike, Kup nacija itd... Na sejvuu koji bih na primer skinuo sve ovo postoji. Ne znam kad mi se ovaj problem pojavio ali znam da sam imao ova takmičenja. Kada se završi SP seniori igraju samo prijateljske do narednih kfalifikacija za SP. Imam i nekih dodataka ali nije do njih probao sam i da ih isključim. Jedino što mi pada na pamet jeste da sam možda neki fajl obrisao slučajno kad sam sredjivao ono za normalne reprezentacije Nemačke, Japana itd, ali ne znam kako to da proverim? Ako neko zna bio bih mu veoma zahvalan. Hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

@sale

3 moguća scenarija:

1. problem ti doista radi neki od loših editor fileova kojega zaboraviš isključit

2. ajde u c-program files-steam-steamapps-common-fm14-data i vidi jel imaš slučajno, osim comps.dbc, i comps.bak

3. ako ipak misliš da si obrisao nešto što nisi trebao, ajde online na steam, desni klik na igru u steamu i imaš kao nešto verify integrity tako nešto. klikni na to i skinit će ti/popravit fileove koji su sjebani

 

@eklipso

nema piraterije na forumu ni pomoći oko iste

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |