Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

ne vjerujem mislim da ti je to jer si igrao protiv nekih jadnih klubova za koje nije bilo ni važno sazvati presicu ;)

Vrlo lako da je to, sad sam igrao protiv Citiya i bio sam na press konferenciji
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sigurno ima da vježba preffered moves,new positiion i focus role...makni ako ima svo troje (npr. focus role,position i preffered move) makni 2 od toga ako ima dvoje(znači position i preffered moves) makni jednog od toga i riješen problem ;)

Link to comment
Share on other sites

Dok mi se save učitavo nestala je struja,a taj save igram već dugo u 2021-22 sam sezoni i sada kada ga loadujem imam crash dump i na njega i na ostale save-ove pa ako neko zna može li se to rješit ili moram počinjat ispočetka :( Stalo mi je puno do njega zato i pitam :P...Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Logicno mi je da imas crash dump na tom sejvu sto ucitavao, ali ne i na ostalim. U svakom slucaju nema pomoci tu. Steta.

Edited by Goku
Link to comment
Share on other sites

Nije moguce. Ako ti se stalno desava crash dump, onda:

izbaci sve sto nije doslo sa FMom, dodatke, skinove, facepackove itd itd

Ponovo instaliraj FM.

Ako ti se i dalje to bude desavalo nakon ovoga, imas u documents Crash dump folder. Uploaduj ga negdje i stavi mi link ovdje. Naravno, ovo sve ako imas original. Ako nemas, e onda ti je to razlog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

moguće je ling...meni je nestala struja kada sam bio u igri i nisam mogao pokrenuti save više...back up save služi za to znači FM sam napravi save od zadnjeg puta di si sejvao i ti krećeš od toga piše ti u load game naziv igre i u zagradi nešto ne znam jel back up :P

Link to comment
Share on other sites

Co-ownership ti je transfer opcija samo uvedena u italiji. Imaš pravo otkupiti pola ugovora od igrača. Kad ga prodaješ dobijaš pola transfera. Nisam to nikad radio i iskreno to mi je čisto bezveze.

Link to comment
Share on other sites

Da možeš ali plačaš pola ugovora i iskreno da velim nisam siguran da li će ti igrat ili će ostat u matičnom klubu. Kažem nisam to prakticirao...za primjer pogledaj koji talijanski klub da ima co-owner nekog igrača. Mislim da su žuto ili narančasto označeni...

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce kreirati kup od 8 ekipa u kojima bi se igrao sistem nokauta , da reputacija kupa bude najvisa moguca i da se igraju dvomeci. Takoder ekipe u tom kupu bi bile iz razlicitih zemalja. Dakle prosto objasnjeno isti sistem kao npr da krece od cetvrtfinala lige prvaka

Edited by football-freak
Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce kreirati kup od 8 ekipa u kojima bi se igrao sistem nokauta , da reputacija kupa bude najvisa moguca i da se igraju dvomeci. Takoder ekipe u tom kupu bi bile iz razlicitih zemalja. Dakle prosto objasnjeno isti sistem kao npr da krece od cetvrtfinala lige prvaka

 

goku me zeznuo xD pa vecina mozda nece vidjeti a stvarno mi je bitno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |