Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

onda je ono bag jer nema sanse da imam 4 tekme za sedam dana

Ja sam u brazilskoj ligi imao 4 utakmice u 5 dana. Samo da nađem SS....

 

Evo ga;

http://i.imgur.com/yV89VlB.jpg

Edited by Aksi
Link to comment
Share on other sites

evo ovako imam pitanje u vezi zadnjeg patcha za Match engine 13.2.3 ...bio sam sve napravio restartirao steam al nista se neskida...jel moguce da je patch vec instaliran iako dosad nisam pokreto steam na online...gdje mogu provjerit koju verziju imam?

Edited by Villas
Link to comment
Share on other sites

koliko otprilike treba ekipi sa 4-5 novih prvotimaca da se uigra? sad sam doveo 4 nova igrača u prvih 11 i sve mi se čini nekako razbacano, još uvijek sam dominantniji ali mi najbolji strijelac zabija duplo manje nego inače i primam puno više golova..

Edited by roguefan1
Link to comment
Share on other sites

Zanima me na koji nacin dovodite regene i koliko ih dovedete u jednom prelaznom roku?Imate li neke posebno zacrtane stvari kada su regeni u pitanju ili ih uzimate cim iskoci neka potencijalna zver?

Edited by Cvele
Link to comment
Share on other sites

Dati ću ti dva razloga zašto da ih uzmeš prije.

 

1. Zbog cijene, što je njjihov potencijal manji i oni su mlađi, biti će jeftiniji. Također, poslije će ako se malo razviju tražiti i najjači svjetski klubovi tako da tu ako vodiš manji klub nemaš šanse.

2. Dovedeš regena sa 16-17, i za tri godine je tvoj HG, što je bitno za Ligu Prvaka recimo, a ako imaš recimo istu formaciju i kod sebe i u juniorima, on će se brže uklopiti u sistem, naučiti jezik, napredovati možda bolje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosad nisam imao neki veliki budjet pa mozete mi reci dali ako imam sada primer 20 miliona eura za transfere dali te pare ce mi ostati i narede sezone + one koje daje uprava ili ce mi dati samo onoliko koliko uprava zeli da mi da?

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam Editor ali nije hteo da mi radi i izbacivao je grešku neku. Guglao sam i pokušavao da rešim problem ali kako nisam uspeo, pomirio sam se sa činjenicom da jednostavno neće. Zatim sam pokušao da pokrenem FM ali ni on nije radio. Pokušao sam i deinstall>install again ali ne pomaže.

http://www.dodaj.rs/f/1X/D3/2Q7rnKMI/untitled.png ovako nešto mi pokazuje kad prođe uvodna špica (reklame one..)

http://www.dodaj.rs/f/G/Af/PY6ihVV/2.png ovo mi izbacuje kad pokušam da izađem. Ujedno, ovo mi je i bila greška kod Editora.

Šta može biti problem? :unsure:

P.S. Valjda sam pogodio topic :srecan:

Link to comment
Share on other sites

Probao sam i to, nije. Evo do čega je:

C:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2013\cache (XP)

Izbrisao sam Cache folder i sada radi. Hvala u svakom slučaju :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |