Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

zavrsila utakmica, stavio team talk, a ne mogu da izadjem iz utakmice. probao sam sa space, al ne moze. zna li iko kako da izadjem

 

Sada se upravo meni isto desilooo.. :)

Rešio sam problem tako što sam kliknuo na protivnički klub i kada sam ušao, kliknuo u gornjem desnom uglu "Match" i onda mi se pojavilo continue, pa leave match. Tako da znate ubuduće ako vam se desi tako nešto kako da rešite problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da li ako uzmem pod ono chose nations na početku afričku i azijsku državu odnosno lige te države bit i više igrača iz Azije i Afrike dostupno nego kad bez njih uzmem? ...Al ne mislim ako uzmem Južno Af. rep. i Kinu da samo njihovi igrači budu dostupni nego i iz japana, egipta, UAE...jer iz UAE tražim jednog igrača dosta talentiranog..zove se Abdulrahman

Link to comment
Share on other sites

Razlika izmedju playable i view only je u tome sto kada oznacis sa view only neces imati igrace iz te divizije i neces moci voditi te klubove. To stavljas samo ako zelis da pratis neku ligu, jer ces onda imati citavu tabelu te lige. Add players ti znaci ako nema dovoljan broj igraca u klubu, FM ce sam da stvori neke bezvezne regene i da ih doda. Tako isto i sa osobljem.

Link to comment
Share on other sites

evo ovako krenuo sam igrat s firentinom igrao sam tri dana -nakon pet dana odlucim igrat idem load normalno i sad tamo di moram ici take team neznam sad sta napamet pise al di se uzima team nemogu kliknut uopce nista-.dobro mislim si neka greska izbrisem sve ponovno sve instaliram uzmem fiorentinu prekjucer sve pocnem ponovno idem save sada dodem da cu igrat load isti problem jer ima netko iskustva s time sto bi moglo biti

igram s orignal igrom u ofline modu.

Link to comment
Share on other sites

da al nije nis od toga normalno sam izasao i sve nemogu znaci idem load on odloadira al kad trebam preuzet team nemogu nista vise razumijes? i inje nestalo sruje ni insta sve se normalno sajvalo kad sajve jos malo pricekam igram igre 15 g vec na kompu playu nikad mi se ovo nije desilo

Link to comment
Share on other sites

Ajde probaj pisati da te razumijemo.

Da vidim da li sam dobro shvatio. Uzeo si Fiorentinu, sacuvao si i izasao si iz igre. Sljedeci put kada si usao, ucitao igru i ne mozes nista? Meni se cini da si ti otisao na Holiday, pa si onda izasao iz igre na neki nasilni nacin. Otidji na Game status ( FM > Game status) kada ucitas save, i vidi da li dole ispod pise 'Take control' ili 'End Holiday'. Ukoliko pise, klikni na to i sacekaj par minuta da kompjuter prepozna operaciju. Nakon toga bi sve trebalo biti normalno.

Ukoliko nije ovo, onda stvarno ne znam, prvi put cujem za nesto tako. Ili to, ili si nam lose objasnio problem. Zato je najbolje da nam das sliku problema. Otidji tamo gdje je problem i uzmi sliku i uploaduj negdje i daj nam link. Slika se uzima sa ALT + F9 i nalazi se u documents/SI/FM13/screenshots.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

evo znaci ovo je slika kad idem load .neznam zasto ono sta dode poslje nemogu slikat ne zeli mi stisnem alt f9 al ne zeli probat cu opet

http://upload.slike.com/slike/81PIC.png

http://www.zaslike.c...uf4ceyw62gm.png

 

onda kad idem load nemogu slikat neznam zasto uglavnom nemogu nista? zbog cega je to tako i

Edited by nito24
Link to comment
Share on other sites

zato što imaš integriranu grafičku pa ti ona uzima ram...ne boj se nije ti uvijek tako to si možda imao otvoren neki program koji je iscrpio ram...imat ćeš 5 zvijezdica drugi put kad ga ponovno upališ...

Link to comment
Share on other sites

zato što imaš integriranu grafičku pa ti ona uzima ram...ne boj se nije ti uvijek tako to si možda imao otvoren neki program koji je iscrpio ram...imat ćeš 5 zvijezdica drugi put kad ga ponovno upališ...

Da te stavimo opet u provale?xD Ne postoje integrisane nvidia kartice na Intelovim plocama.

graficka ima svoj ram i nije integrisana... bas mi nekada uspori nemam pojma..

Dodaj jos 2gb rama(to bar nije skupo). Ako koristis win7, oce da stucne, jer samom sistemu treba 1gb rama.

Za sad, promeni u fm-u, settings/display, i iskljuci (ako ti je ukljuceno) GPU Assisted. Pa vidi tada.

Kupi bolji kompjuter.

lol

Ne valja i5, aj da uzme i7. :odvala:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |