Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Po svemu što sam do sada vidio od tebe,mogu reći da moraš još učiti.

 

Naime,naravno da će biti lakše i da će se igrač lakše uklopiti ako zna jezik. Primjeri ti mogu biti razni: Od recimo zašto Porto ima puno Brazilaca,što misliš zašto Arsenal ima puno Francuza?

Sada se trenutno ne mogu sjetiti nekog boljeg primjera da ne kažem nešto krivo,ali bitno će utjecati na harmoniju,ne u tolikoj mjeri,koliko će mu trebati da se uklopi u sastav,pa će on tražiti odmor,itd,znati ćeš da nije za to.

Uglavnom,ja ga nebi uzimao,samo reći koji je klub i koji je igrač u primjeru?

Link to comment
Share on other sites

Uvijek tvoj asistent ukazuje na to ukoliko u timu imaš već jednog npr. Francuza i dovedeš još jednog asistent ti predloži da taj stari pomogne novog naučiti jezik i snači se kao i tijekom utakmice ukazuje na to da pojedini igrači,evo u ovom primjeru Francuz ima problema oko jezika i ne razumije se najbolje sa igračima što utječe na igru tog igrača kao i samog tima...

 

 

Po svemu što sam do sada vidio od tebe,mogu reći da moraš još učiti.

 

Slažem se ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I osoblje isto kao i igrači,ako ne zna jezik npr. scout ne može skautirat hrvatsku ako ne zna hrvatski jezik i tako dalje za ostale jezike i slično...tako i za ostale članove osoblja ;)

Koliko si siguran u ovu tvrdnju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam govorio za osoblje dino...a za igrače sam rekao da se trebaju priviknut...a za ovo učenje sam se dobro nasmijao :P

Ti govoriš po svom primjeru,hajde probaj sa nekim slabijim klubom probati nešto napraviti bez: varanja,most buy igrača,onda ćeš vidjeti da li ta tvoja pravila vrijede.

Nemoj se izvlačiti sada,već par puta si "ispao"loše informiran,to se ne može vratiti tako lako.

Link to comment
Share on other sites

Ti govoriš po svom primjeru,hajde probaj sa nekim slabijim klubom probati nešto napraviti bez: varanja,most buy igrača,onda ćeš vidjeti da li ta tvoja pravila vrijede.

Nemoj se izvlačiti sada,već par puta si "ispao"loše informiran,to se ne može vratiti tako lako.

tko kaže da neću igrati sa slabljim klubom hoću ima cijela godina do novog menađera tako da ima vremena prvo sa jačim pa onda sa slabljim ne boj se sve ćeš vidjet tu na forumu :)...loše informiran kada je to bilo?...eto uzmi tia man.utd i igraj pa da vidimo tko je bolji ako već misliš da je velika razlika u slabljem klubu i u jačem klubu :D

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Mozes da igras. Pa ne mora uopste puno da ti skine sve sto treba je da bude ukljucen internet oko 2H dok ti ne skine i instalira igricu. Kad to zavrsi svaki sledeci put ukljucis internet pokrenes steam i pokrenes igricu [to traje 3 minuta] i kad udjes u igricu odjavis se sa steama ili jednostavno ugasis net :) i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje... imam MTS net koji ima dobar domet. interesuje me da li mogu sa njim da igram original igricu i koliko skida dok se igra?

Internet konekcija ti sluzi samo da se konektujes sa steamom, jer se preko njega pokrece FM. Dakle, dovoljna ti je konekcija i od 5kbps za to. Koliko skida dok se igra? Nista, cak ti ni ne vuce internet konekciju.

Link to comment
Share on other sites

zanima me ako stavim na watch only ligu jel su mi timovi potpuni s igračima i jel ih mogu sve kupovat...nikad nisam tako igrao pa pitam

Ne, isto ti je i kada ne ucitas tu ligu, sa jednom razlikom. FM ce generirati takmicenja za tu ligu ( imaces tabele iz te lige, stizace ti vijesti iz te lige).

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije bas. Ja sam sebi ukljucio HR i SRB ligu da vidim ko ce osvajati trofeje i slicno.

meni pošto sam si stavio croatia u suscribe onda mi piše tko je osovjio ligu na kraju sezone croatia first devision review tako nešto i piše naprimjer dinamo lift trophy...

Link to comment
Share on other sites

meni pošto sam si stavio croatia u suscribe onda mi piše tko je osovjio ligu na kraju sezone croatia first devision review tako nešto i piše naprimjer dinamo lift trophy...

Ali ako nisi ucitao ligu ili bar stavio na view only nemas tabelu, ne vidis ostale klubove sem one koji se nalaze na prva tri mjesta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |