Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Naravno da mora to biti. Ja sam imao problema sa jednim igračem koji je išao da igra za svoju zemlju i kada god bi se vratio bio bi povređen na par nedelja. I sada mu uvek stavim da igra 45 min. i da bude zamenjen, jer mi ne ide u korist da svaki put kada ode, da se vrati povređen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Molim vas za pomoc :)

Imam problem sa FM 13, a isti mi se pojavio i na FM12.

Kad sam igrao FM12, sve je bilo uredu i u jednom trenutku nakon 2-3 mjeseca igranja mi je izbacilo da postoji error u my documennt u vezi crash dumps. Nakon toga vise nisam mogao pokrenuti igricu nikako. Pisao sam ovdje ali mi niko nije odgovorio tako da sam i prestao da igram.

Nedavno sam instalirao FM13 i kad ga pokrenem izbaci mi isti error.

Pa ako neko moze da mi pomogne bio bi mu zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

aj daj mi malo oko financija pomozite...dakle u minusu sam za 1 mil a projected balance mi je u plusu za 650k...dal cu ja moc kupit neke igrace u siječnju ako mi je takav balans a transfer budjet mi je jos ostalo 20mil...i iam jedan problem u igri, dakle igraci kao sto su inside fowardi hazard i mata i sturridge i moses mi kad didju na 20m od gola stalno pucaju i pucaju i tako napadac placen 52mil Falcao samo neke sugave golove zabija rijetko...a tako je i sa svim igracima zapravo, niko nece podvalit loptu iako sam svim igracima strogo to nalozio i stavio sam work ball into box i inside f. sam stavio cerative freedom na na much...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi bez uvrede glupo bilo naziv teme: Trebam pomoć(ovdje nemojte slučajno pitati u vezi taktike jer to pitate u taktičkom kutku)..

 

Problem je u tome što sam opomenio već par puta i morate shvatiti da ima svaki dio foruma poseban za nešto..

Link to comment
Share on other sites

samo malo...ja sam i za finacije pito, staviit cu ono za taktiku a za finacije cu ponovit

 

aj daj mi malo oko financija pomozite...dakle u minusu sam za 1 mil a projected balance mi je u plusu za 650k...dal cu ja moc kupit neke igrace u siječnju ako mi je takav balans a transfer budjet mi je jos ostalo 20mil..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neda mi se listat tamo po si forumu, samo bi priupitao nes. Pojavio mi se crash dump, izbacilo me van. Kakav je postupak? Jel moram izbrisat iz onog foldera ili?

 

Tek sam krenuo, tako da mi nije bitan save, bitno mi je samo da uklonim te crashove da sam miran za ubuduce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |