Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

možeš ali fizički dodat tu sliku u folder neće bit dovoljno.

 

1. moraš najprije skinit sliku i promijenit joj veličinu (smanjit/povećat) da bude kao u drugih slika u tom folderu (možeš koristit photoshop)

2. u tom istom folderu imaš file nešto ko config.xml ili nešto slično. njega otvori notepadon i vidi kako unutra izgledaju retci. u svakom tom retku prvi broj ti je naziv slike, a drugi broj unique id stadiona u igri (obično su prvi i drugi broj isti)

3. sad ti moraš u tom configu dodati još jedan novi takav redak u kojem će prvi broj bit naziv tvoje slike, a drugi broj id stadiona koji želiš dodat. to spremiš i izađeš iz notepada. id možeš pročitat iz editora ili ako u preferences označiš pod display - show unique id nešto...

4. nakon toga ide ono u preferences i ono reload skin on confirm standardno

 

ako nemaš photoshop i misliš da nećeš znat ovo pošalji mi tu sliku, daj potrebne dimenzije i taj config.xml file na pp, reci koji je to stadion i napravit ću ti to za par minuta

Link to comment
Share on other sites

netko je u ovoj temi pitao u prijašnjim postovima jel se može maknuti kada stisne continue one utakmice euro cupa,svijetskog prvenstva i drugi natjecanja...može odete na detail level i namjestite tamo šta želite gledati mogu reć deset puta brže procesing ide :)

 

@zeming nije bug dovedi bolje phys-e i više fitness coacha i neće bit problema...

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Fittnes mi je super, jer u seniorskom timu imam dvojicu jedan od njih ima 5 zvezdica za Strenght drugi 4.5 za Aerobic, sto se tice physio, imam problem U19 ali je meni ovde u pitanju seniorski tim, mada mogu reci da je ove sezone kada sam njih doveo mnogo bolje stanje, dobro sada barem znam da nije bug ;) Hvala

Link to comment
Share on other sites

nisi jedini i meni se par puta dogodio freeze ali ne kod biranja kluba već poslije utakice nisam mogao stisnut continue....ja sam morao izać iz igre čekao 10 min i ništa...a to goku kod tvog procesing je bilo sigurno 31.08 kad ti to traje 10 godina zbog transfera :P

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Kako da sredim da mi u porukama ne izlazi ovo za neki nebitan mec kolike u kvote i rezultate, mngoo me nervira to mi pre nije bilo samo sad odejdnom. ako neko zna nek pomogne :D (ja vodim dortmund a pokazuje mi kvote na St ettienne i milan i rezultate neke bude mi dnevno po 150 poruka)

 

http://i.imgur.com/wVWHe.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

stisneš desnu tipku miša na te klubove i vidi jesi sucribe na njih ako jesi a vidim da jesi na SS stisni unsucribe...vidiš ti sastrane na SS imaš ovo unsucribe skroz desno stisni to za svaki klub koji ne treniraš :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Je li moguće ikako promijeniti izgled stadiona u igri (boju stolica, izgled tribina...)? Na Maksimiru su stolice bijele i tribine su spojene što u stvarnosti nije tako, pa bih htio to promijeniti, a na Poljudu su stolice crne pa bi ih htio promijeniti u bijele.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |