Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

dali mogu npr. kad mi igraju rezerve i u njima mladi igrači koje sam doveo i želim vidjeti tko je zabijo golove klikom na rezultat da mi umjesto onog reporta kojem treba 7-8 sekunda da se učita odma doći do overview-a i vidjet tko je zabio golove bez ikakvog čekanja...hvala

Link to comment
Share on other sites

dali mogu npr. kad mi igraju rezerve i u njima mladi igrači koje sam doveo i želim vidjeti tko je zabijo golove klikom na rezultat da mi umjesto onog reporta kojem treba 7-8 sekunda da se učita odma doći do overview-a i vidjet tko je zabio golove bez ikakvog čekanja...hvala

1) Prijateljski savjet. Pazi malo na gramatiku, meni je licno svedno, ali obrukaces se pred ljudima ako pises slovo J izmedju I i O.

2) Nema nacina, moras da ucitas taj report. Glupost nad glupostima, ne znam koji je djavo bio SI da to uradi :bo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) Prijateljski savjet. Pazi malo na gramatiku, meni je licno svedno, ali obrukaces se pred ljudima ako pises slovo J izmedju I i O.

2) Nema nacina, moras da ucitas taj report. Glupost nad glupostima, ne znam koji je djavo bio SI da to uradi :bo:

hvala na savjetu to je ono kada brzo pišeš pa ne misliš šta si napisao...da najveće glupost na ovome menađeru al moramo živjeti s time :)

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada, zasto svaki je*eni derbi, na svakom j..... menadzeru, moji igraci igraju kao iz sesnaeste somalijske-piratske lige? 19 meceva za redom nisam izgubio, Partizan je sa mozda 10tog mesta platio da dodje na drugo, i celu polusezonu drugu, sam igrao samo sa jednom povredom, ali pred derbi mi budu dva igraca suspendovana i pola tima povredjeno, divnim cudom pred derbi igram 1-1 i izgubim sansu za 4 boda prednosti??? Onda dodje derbi, naravno prvih 15 minuta ovi za sansu nisu culi(Partizan), onda jedna kontra BUM 1-0, i posle toga naravno moji igraci pasu vestacku travu, onda drugo poluvreme Overload stavim, sta ce pasu ku*ac sada, prime jos dva gola u 4 minuta i jedinu sansu u drugom poluvremenu je bila sansa za autogol i nista vise, i tako svaki je*eni derbi, ma bio sampion vasione SVAKI, SVAKI SERIJAL FM-A, STALNO BRE!

 

EDIT: Naravno, vise nisam prvi, tako je po planu menadzera

Edited by Zeming
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada, zasto svaki je*eni derbi, na svakom j..... menadzeru, moji igraci igraju kao iz sesnaeste somalijske-piratske lige? 19 meceva za redom nisam izgubio, Partizan je sa mozda 10tog mesta platio da dodje na drugo, i celu polusezonu drugu, sam igrao samo sa jednom povredom, ali pred derbi mi budu dva igraca suspendovana i pola tima povredjeno, divnim cudom pred derbi igram 1-1 i izgubim sansu za 4 boda prednosti??? Onda dodje derbi, naravno prvih 15 minuta ovi za sansu nisu culi(Partizan), onda jedna kontra BUM 1-0, i posle toga naravno moji igraci pasu vestacku travu, onda drugo poluvreme Overload stavim, sta ce pasu ku*ac sada, prime jos dva gola u 4 minuta i jedinu sansu u drugom poluvremenu je bila sansa za autogol i nista vise, i tako svaki je*eni derbi, ma bio sampion vasione SVAKI, SVAKI SERIJAL FM-A, STALNO BRE!

 

EDIT: Naravno, vise nisam prvi, tako je po planu menadzera

http://www.fm-balkan.com/forum/topic/11939-pucanj-u-zivac/

FM13 je tezi od FM12. AI bolje cita tvoje taktike, a utakmice pred derbi su jos vise neizvjesnije. Mozda te je i team talk za'ebao. Mali milion stvari je moguc.

Link to comment
Share on other sites

ono kad odigraš 4 mjeseca i onda ti dođe jebeni crash dump jer imaš u isto vrijeme otvoren internet i menađera a nisi sejvao...jel se to događa i vama...kad igram menađera i nemam internet uključen znači nisam na njemu nemam crash dump mogu igrat 24 sata a kad imam uključen onda mi se pojavi crash dump...ne kužim ako vi kužite pomagajte...

Link to comment
Share on other sites

da i ja imam integriranu grafičku valjda je zbog toga al svejedno 4gb rama imam ne bi se trebalo gasit ti imaš pretpostavljam laptop ja imam komp...ne znam zašto mi se onda nije fm12 gasio kad sam ga igrao na ovome kompu...tko će ga znati...

Link to comment
Share on other sites

al jel tebi to bilo na fm12? meni nije a razlika između ta dva menađera u grafici nije velika pa ne kužim zašto se to događa...ionako ne igram 3d već 2D pa stvarno ne vidim razlog da bi mi se to događalo...ma jebe me što sam odigro 4mj i sad ću sve morat ponovno...

Link to comment
Share on other sites

zanima dali se moze izbacit opcija da kada stisnem continue da mi ne ucitava one glupe prijateljske utakmice reprezentacija i kvalifikacije i sve sta ima vezano za repku jer me to stvarno ne zanima a oduzima vrijeme?

Da,samo ne znam kako. Sigurno može.

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da pomogne,zbog cega mi se ovo desava na samom sam pocetku igrice posle 2 dana prve sezone ovo mi iskoci.... ???

http://www.dodaj.rs/f/1r/S6/4itLRs4w/screenshot001.jpg

nemoj imati ništa drugo upaljeno na kompu uz fm...znači kad igraš fm samo igraj fm nemoj ić na internet i koristit ostale program epa će radit...tako je barem kod mene naravno ako imaš orginal...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |