Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me (treba mi pomoć)


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ti objekti za trening i za mlade igrace se krecu u rasponu od 1 pa do 20. Vjerovatno ti oni jos uvijek nisu 20 ( moguce da su 18, tako se meni desavalo na FM12) pa imas mogucnost da ih unaprijedis do 20 ( sto veci broj, to bolji).

Link to comment
Share on other sites

ja sam sad u 5 sezoni i igram s man.utd-om sad me zanima ako je itko došao do 5 sezone jel vama glupi head of youth devolpment više ne nudi ugovore mladim igračim koj dođu u 2 mjesecu u vašu školu...new intake of youth na to mislim....meni je pola igrača sivo u under18 a to ne bi trebalo biti barem nije bilo u pve 3 sezone pa ako netko zna zašto nek mi kaže...

 

http://i1299.photobucket.com/albums/ag79/ZakNik/ManchesterUnitedUnder18s_SquadPlayers.png

vidite poma mi ih je sivo osim rengena koje sam ja doveo i poslao na loan...taj head of youth mi se brine za to par ovi engleza tu njima sam ja ponudio ugovore jer sam vidio da ova budala je glupa i ne nudi im...to je loše jel neću imati HG igrača ako on nastavi s tim zajebavanjem...

Link to comment
Share on other sites

ne pišem namjerno ostalo mi rengeni i sad stalno to pišem navika xD...a ništa izgleda da ću morat sam kad je ovaj moj idiot beskoristan al da odjednom ne nudi ugovore ne ide mi u glavu al kako je tako je...

Link to comment
Share on other sites

Jeb* ih original, kad je isto sranje kao i piratska verzija -.- Dva sata ne mogu da uzmem klub, kad god kliknem confirm da preuzmem klub, ono me ponovo vrati da biram klub ili Irska liga ne moze uopste da se igra, pored stoji znak uzvike o.O Isao sam da ispravi sve greske koje su nastale tokom instalacije, pronaslo je par gresaka, ispravilo i opet nece.

Link to comment
Share on other sites

Ovako, pre 3 sezone sam poslao na pozajmicu Nathaniela Asamou u Ludogorets i on je tamo i dan danas. Problem je u tome sto sam ja njega poslao na jednosezonsku pozajmicu i na svaki letnji prelazni rok u kalendaru mi pise "Asamoah loan finishes", ali nikad se to ne desi.. Taj dan jednostavno prodje kao i svaki drugi, a on je i dalje u Bugarskoj.. nemam opciju "Recall from Loan"

Link to comment
Share on other sites

Jeb* ih original, kad je isto sranje kao i piratska verzija -.- Dva sata ne mogu da uzmem klub, kad god kliknem confirm da preuzmem klub, ono me ponovo vrati da biram klub ili Irska liga ne moze uopste da se igra, pored stoji znak uzvike o.O Isao sam da ispravi sve greske koje su nastale tokom instalacije, pronaslo je par gresaka, ispravilo i opet nece.

 

Kada te vrati da ponovo biraš klub, u donjem levom uglu imaš "cancel" ili tako nešto, i odmah ti ide na tvoj profil kluba.

Tako sam i ja prvi put, slučajno prokužio, izabrao klub i vratio me ponovo i nisam mogao ponovo da ga izaberem, naravno kada je već izabran nego kliknuo ja mislim da piše cancel i ušao u igru.

Nadam se da je to problem i kod tebe. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

odi u settings i namjesti da ti ne traži biranje novog menađera u igri...

odeš u PREFERENCES i tamo ti negdje ima don't ask to add new manager ili tako nešto pa vidi jel trebaš označit ili odznačit s kvačicom :)

Edited by ZakNik
Link to comment
Share on other sites

Kada te vrati da ponovo biraš klub, u donjem levom uglu imaš "cancel" ili tako nešto, i odmah ti ide na tvoj profil kluba.

Tako sam i ja prvi put, slučajno prokužio, izabrao klub i vratio me ponovo i nisam mogao ponovo da ga izaberem, naravno kada je već izabran nego kliknuo ja mislim da piše cancel i ušao u igru.

Nadam se da je to problem i kod tebe. :)

 

Uspeo sam, ali dzabe sve to kad ne mogu da loadujem sejv. Ucita mi sejv do kraja i onda ostane na start screen i nista se ne dogadja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |