Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Evo samo sto sam dosao u Celzi i vec pao prvi trofej. Pobedio sam Atletiko jedva ali nema veze , trofej je trofej. IMam samo problem sa odbrano , mnogo je lako predju ne znam sta da radim. A da i doveo sam Gotze-a za 30 miliona i eto covek mi resio utakmicu :)

 

http://i.imgur.com/NXIUj.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Fino fino, sam nemoj da ti se desi QPR! :D

 

I btw. obrana ti pati prije svega zbog preofanzivne postave... Tu mislim da dva CM-a (Frankie i Oscar) od kojih ni jedan nije trkacki mocna radilica koja ce moci osigurati stabilni posjed. Dokaz je priblizno jednak posjed s Atleticom unatoc tome sto imas puno kreativnih srednjaka. Mikel bi tu sjeo ko budali samar!

Edited by Tuljan-P
Link to comment
Share on other sites

Jaooo ne piraj me nista za QPR , popizdeo sam sinoc gledajuci ih. Nego mislis da bi pomoglo da stavim jednog defanzivnog a brzog igraca na centar a da ostane tu oscar ili Frankie.. :)

 

 

Edit: Puko mi je sejv na zalost. Krenucu ispocetka veceras. jer sam se mnogo iznervirao ....

Edited by Keot
Link to comment
Share on other sites

daj mi reci kad si izvadio lamparda i tko ti je bio kapetan kad je on izašao...što se tiče obrane ivanovića stavi na DC a kupi si jednog DR dobrog ako imaš para jer ovaj cahill ne valja ništa...ili kako ti je rekao tuljan mikela na MC uz oscara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jedva pobeđujem protivnike niže klase jedva sa 1,2:0, a vi dajete po dvadeset golova..

peca to ti je man.utd :P ja isto zabijam ko lud ne znam zbog čega valjda mi je momčad dobro uigrana...

Link to comment
Share on other sites

Evo ja posle prslog sejva sa Firencom, uzeo Šahtjor sa kojim sam prošli FM oduvao sve protivnike, ali na ovom ne mogu da opepelim sa takvom igrom kao od prošlog izdanja. Od 4 utakmice skor mi 2-1-1, uz gol razliku 10:7, a zna se u Ukrajni ima 3-4 kvalitetna kluba ostalo očaj i njih jedva dobijem ili remiziram. Nisu mi jasni ovakvi rezultati jer do sada najveća pobeda mi bila 5:1, a nema šta nisam taktički isprobavao. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znači stavio si kako im i jeste napisano tamo u reports.

Meni je Ademilson poacher, dobar je skroz, a Fierra sam sada doveo na pozajmicu uz mogućnost otkupa ugovora na kraju sezone, pa reko da vidim koja mu rola najviše odgovara.

Doveo sam i Kovačića iz Dinama, znači dečko je fantastičan, prosto fantastičan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ma gledaj , prvo je bilo ovako igrali su mi na Poacheru obojica ali bio je 1 napadac. I onda je meni bilo glupo da stalno menjam napadace a i ocene su im stalno opadale i takodje je lose da propadnu kao rezerve igraci , i ja ti osmislim taktiku sa 2 centra 2 krila i 2 napaca i sijem , rezultati su sa 2 ili vise gola prednosti , evo sad protiv hanovera dao 3 gola covek i imam nekog klinca 19 godina takodje talenat , ubacio sam ga u 2 utakmice i dao 2 gola. a Fierro mi sad sluzi kao Asistent , mada cu im malo menjati pozicije da vidim kako kome odgovara. uglavnom ostale pozicije igraju igraci iz moje skole ili iz nemacke imam samo 5 stranca i 15 nemaca u timu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |