Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Hvala.

 

Ma znam da ovo i nije bio neki challenge, ali je ipak bilo zanimljivo i zabavno igrati s njima. Dobra uvertira u Fm13 i da se potpuno naviknem na sve novosti koji je donio.

 

Edit: Zaboravio sam, sljedeci challenge ce biti Newcastle.

Edited by Hes
Link to comment
Share on other sites

Evo vam cijeli report prve sezone. Neću tako kvalitetno opisati kao Hes,ali imati ćete sve bitno na slikama objašnjeno.

 

Prvo da vam kažem ciljeve,ako već nisam:

 

Prvenstvo:

Osigurati mjesto u prvoj ligi,samo to.

8.mjesto

 

Ligakup:

4.kolo

polufinale

 

FA kup

5.kolo

5kolo

 

Uspunio sam:

Sve. :D

 

 

http://i.imgur.com/fZ1Rq.jpg

 

http://i.imgur.com/Fom8o.jpg

 

Ementaler obrana i Boruc koji brane jednu dobru i 3 loše,i stari golman Davis su obilježja drugog dijela sezone. Drugi dio je onaj koji ne želim pretjerano spominjati: razni korneri, greške obrane, ubacivanja sa strane, nepravde itd..Neću se na to vaditi,zadovoljan sam ishodom jer stvarno nisam očekivao ovako nešto,jasno da ostaje mali žal za Europom,ali,što je tu je. Ograničena ekipa sa jednim megaigračem i ograničeni budžet s kojim sam mogao priskrbiti si dva,tri maksimalno igrača..

Moglo je možda bolje u kupu,ali sam pogriješio u Team Talku i usro sve...

 

http://i.imgur.com/WKVhi.jpg

 

http://i.imgur.com/OoBh7.jpg

 

http://i.imgur.com/1HgP3.jpg

 

Ima tu jasno još igrača koji su završili sezonu u prvom timu.

 

Ajmo redom.

 

Coker-za 0 eura,ili ajde 3 miliona (plaća)- vrhunski igrač,stvarno nešto što pogodiš rijetko,osim ako dovodiš čika Fierra,Sanoga,Ademilsona i društvo.

Willems, -prvi par utakmcie je odigrao očajno,dok se nije opustio i priviknio,i onda je krenio mljet po lijevoj strani,samo da ne bude ozljeda i padova,i biti će najbolji lijevi bek lige.

Rodriguez,-22 gola,ali nije on bio onaj igrač koji nas je vukao,on je dosta promašio,nema ocjene kao što vidite ni za jednu rolu,stvarno treba se sa njim dobrom pomučiti da igra kako treba,a ja to više neću najvjerovatnije,doći će netko novi.

Ramirez- mada sam se nadao i boljem i lošijem,na kraju zadovoljan,zabio je genijalan gol protiv Chelsea,bio maestralan u kupovima,dosta za prvu sezonu.

Cana -za 2,2+ 1,8,ajmo reći 4 miliona sve skupa dao tutorstvo mladom Wardu,dao sigurnost obrani i veznom redu,stvarno premoćan igrač.

Clyne- idealan igrač za nekog tko voli visoko postavljene bekove,12 asistencije je svakako više nego sitne greške,dao više nego uzeo,reklo bi se.

 

SS Financija:

http://i.imgur.com/0W9AJ.jpg

 

Pala injekcija od 11 miliona od lige,čekamo odlazne transfere, TV prava i sponzore,pa u lov na pojačanja i Europu iduće sezone.

 

http://i.imgur.com/5GcEn.jpg

 

Potpisao sam jasno i novi ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visoko osmo mesto, mogao si kroz kup da izboris evro takmicenja, ali si ga sredio... U kom bese kupu izlaz na Evro scenu? FA ili Capital?

Mozda je i bolje sto neces igrati Evropu, mocices da se usredsredis na domace prvenstvo i napravis nesto vise u sledecoj sezoni. Pa onda dodatno pojacan se pojavis u Evropi. :)

 

A kakve sam samo ja transfere ugovorio, da stignu na kraju sezone. Stizu golman Ospina i desno krilo Weiss! Jos ako bi Alan potpisao za mene, i prodao Jordi Gomeza, tu bi bilo para i za Goslinga, i to bio onda bio najbolji moguci prelazni rok za pare koje raspolazem.

Carlos Fierro, trebalo mu je dve utakmice da se uklopi, i da pocne da reseta. Dao gol u pobedi protiv Walsall-a u FA kupu.

 

Zbog 4 uzastopna poraza, od toga jedan od Njukasla i City-ja(opet), pao sam na 14-stu poziciju, ali velika je guzva od 9-og do 15-og mesta. Pa je Walsall bas dosao mecki na rupu, da plati ceh, i da se tim malo podigne. Na redu je polufinale Capital kupa protiv Ville, i paklen ritam 5-6 utakmica u razmaku na svaka 3 dana. Ako prodjem Villu, ocekujem da se moral podigne, i vratim se pobedama u prvenstvu. Makar da obezbedim sredinu tabele.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Ma ne,prva proljetna polusezone me izmučila.. Kako najčešće primaš golove?

Posle centarsuta na drugu stativu. 98% gol. Najcesce to bude volej ili iz prve...

Jos imam strasno trapavog golmana, ide mi na onu stvar, prodacu ga sigurno, kada stigne Ospina. Posle kornera hoce da ode u prazno... i naravno prazan gol nije tesko pogoditi.

Ume ne moguce da odbrani, ali zato mi je nekoliko puta bio direktan krivac za gol, iako je dobio prelaznu ocenu...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Zašto svaki klub koji uzmem mi ima transfer budget 0 €, nemogu ga povećati niti tamo u adjust budget nit mi predsjednik ga zeli povecat. Bez obzira dali uzeo Anji,Liverpool,Dinamo ili Radnik uvijek mi je budget 0€ :S

Link to comment
Share on other sites

SEZONA 2019/2020

 

MOMČAD I ZANIMLJIVOSTI

 

GOLMANI:

 

Krul

Mwanga

 

OBRANA:

 

Zouma

Jones

Ayete

Rusnak

Paterson

Adu

Youssouf

 

ove sezone moja obrana je zabila ukupno 20 golova i postigla 26 asistencija u svim natjecanjima...tu se posebno izdvaja Adu(DL) sa 9 asistencija i kapetan Jones sa 7 postignutih pogodaka...

 

VEZA:

 

Nerraas

Blanchard

Sissoko

Michel

Mira

Farouk

Pirolozzi

Haddad

Tkachov

 

ove sezone moja sredina je na jako visokom nivou što dokazuje broj asistencija i golova koje su zajedno postigli...ukupno su postigli čak 121 asistenciju i 69 pogodaka di ću izdvojiti Haddada sa najviše asistencija u svim natjecanjima čak 32 i najboljeg strijelca veze ujedno i osvajača zlatne lopte Farouka sa postignutih 19 golova i 28 asistencija...

 

NAPAD:

 

Neymar

Ademilson

Lopez

Ongenda

 

moj napad je također bio besprijekoran zabivši ove sezone ukupno 137 golova i postignuvši 44 asistencije...najbolji u oba područja bio je Ademilson sa zabijenih 47 golova i 13 asistencija...

 

LIGA

 

TABLICA

PLAYER STATS

 

ove sezone moja momčad je imala prednost od čak 15 bodova nad 2. timom što je jako težak zadatak posebno u Engleskoj ligi...oborili smo rekord po broju bodova u ligi ikad postignuvši 100 bodova na kraju sezone uz 141 gol zabijen i SAMO 21 gol primljen...bio mi je cilj da primim manje od 20 golova ali eto opet imam razloga igrati novu sezonu sve dok ga ne ostvarim...

 

LIGA PRVAKA

 

GRUPA

PRVA KNOCKOUT RUNDA

PLAYER STATS

 

ovdje se ove sezone nismo proveli baš najbolje. kako inače bude kada u prvoj knockout fazi dobijem francuze ispadnem tako je bilo i ovaj put di je lyon zasluženo odnio pobjedu i na kraju osvojio ligu prvaka pobjedivši barcelonu u finalu...jedini trofej koji ove godine nisam uspio osvojiti..

 

KUPOVI

 

EURO SUPER CUP

tu je moja momčad opet odnjela trofej pobjedivši arsenal 4-1...

 

CAPITAL ONE CUP

moja momčad dolazi ne znam sad više koji put zaredom do ovoga trofeja mislim da je 4. sve je lagano bilo do finala di se dogodio jedan urnebesni preokret protiv arsenala koji je na poluvremenu vodio 2-0 pa smo mi uspjeli okrenuti rezultat u svoju korist. bilo je 3-2 za nas dok arsenal ponovno nije izjednačio...i tada dolaze produžetci di moja momčad zabija 2 pogodka i sa rezultatom od 5-3 osvaja trofej...player stats

 

WORLD CLUB CUP

nema se šta puno pričat i ove godine moja momčad diže taj trofej i sprema ga u svoje vitrine...

 

FA CUP

šta reći lagano natjecanje di je moja druga postava igrala do finala. u finalu je liverpool pao sa laganih 4-0 i opet smo osvojili i ovaj trofej...player stats

 

ZAKLJUČAK SEZONE

 

ove sezone nismo osvojili ligu prvaka moje najdraže natjecanje ali sve u svemu i sa tim malim propustom sam sretan...srušio sam fergusona na svjetskoj razini sad je na redu kontinentalna ali eto izgubivši ligu prvaka morat ću to nadoknadit i na ligaškoj tu ću ga ubrzo prestić jer sam osvojio sve trofeje u engleskoj...moja uprava je zadovoljna samnom iako nisu sretni zbog lige prvaka...

 

PLANOVI ZA NOVU SEZONU

 

ove sezone nećemo kupovati ništa osim regena od 15,16,17 godina kako bi se razvijali kod mene ali sa druge strane neka velika imena planiram prodati poput Neymara,Mire,Neeraasa i Zoume...neymar polako ulazi u 29 godinu a mlade nade poput bella i kok-a dolaze kako bi pokazali svoj potencijal...Mira je jedan od najboljih igrača moje momčadi ali jednostavno pokraj farouka i sissoka ne može igrati jer ova dvojica ubijaju a žao mi je držati jednog takvog igrača kao zamjenu rađe nek ide igrati negdje drugdje u prvoj momčadi...Neerraas je igrač koji igra sad u prvoj ali mladi Blancard ulazi u najbolje godine i volio bi ga koristiti više kao prvo timca a ne mogu to uz neeraasa tako da će(za njega se još dvoumim) on otići Blanchard igrati u prvoj ,a mladi regen Combe će biti zamjena Blanchardu. i na kraju Zouma...otkad je rusnak došao u moj klub Zouma je izgubio svoje mjesto jer je pao u formi...uz Rusnaka mi dolazi još igrač iz moje škole Cullen koji će biti u zamjenama kada Zouma ode...također je tu i Gralla koji će se vratiti sa posudbe iz dorthmunda...

već je par regena dovedeno dvojica 15 godina i jedan 16 te će nam se pridružiti u 7 mjesecu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potpisao Alan. :aaa Kad bude gotov zimski prelazni rok, kacim reaport.

 

 

Elem, posle pobede protiv VIlle u prvom mecu, QPR nas brzo spustio na zemlju. Opet promasaji, i opet kazna. Nije bio dovoljan ni Ademilson koji je dao nadu za 1-1... Sad idemo na noge Southempton-u. Dino, koje su ti bile slabe tacke, da znam gde da napadnem. xD Koji deo postave je supalj. xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |