Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

@Remsey

Kuuukuuu leeeeleeee facepalm, zajebo si i Rebera i Jesica zajedno. xD

 

Idi par stranica unazad, da vidis sta sam ja uradio, i u karijere (Crno beli san) imas mojih par riporta. A i ne samo mojih, nego i drugih.

 

Zivo me zanima ko ti igra, i kakvu team instructions forsiras. Daj ss taktike i postave.

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Ja tebi ozbiljno kazem. Covjek sve stavi na default, poubacuje igrace i sve osvoji u prvoj sezoni. Ja se krstim. Al' zato sam mu uturio .!. kad smo igrali 1 vs 1 :D

Sto se tice FM13, malo je drugaciji od FM12. Na FM12 je bilo dovoljno dovesti dobrog igraca i mogao si pobjedjivati utakmice. Ovdje je vaznija taktika. Koju formaciju igras? Ajde postavi SS.

Link to comment
Share on other sites

Smiljanic ti nije box to box. On ti je kvarisa! BWM! Drugo, tu taktiku moras jako dugo da igras, i da imas igrace za nju. Moj ti je savet da predjes na dva napadaca, gde ce ti Lazar i Mitrovic biti u napadu. Oba beka ti odu u napad, i normalno da ce da te trpaju, jer imas spore stopere.

Takodje krila se ne vracaju u odbranu. Blagoreceno taktika ti ne valja! :P

Link to comment
Share on other sites

Eto hvala svima, pokušaću nešto pametno uraditi :P

 

EDIT: Evo, i uradio sam pametno, tj. Đurić je uradio pametno - otkaz :D

 

Odmah nakon toga preuzeo sam Sheffield Wednesday i evo ga, dokaz da je greška u Partizanu :P

 

http://img72.imageshack.us/img72/3579/siniaruojinewsinbox.png

Edited by Ramsey
Link to comment
Share on other sites

roma je super klub lako se s njim osvoji liga posebno uz onakav napad i sredinu...obranu možete srediti na loan...dovedete robinsona na DL na loan i onog škota iz liverpoola DC ili kellya probate i riješen problem...

Link to comment
Share on other sites

@Peca: Siguran sam da bi izborio Europu da su mi dali prostora jer sam taman u zadnjim tekmama nasao taktiku... Anyway, nekako me utjesi kad vidim poziciju Rome na tom sejvu :)

 

Kada čovek pogleda kakav sastav imaju, da se začudi koliko loše igraju. Ali ne sumnjam da bi ti izborio bar igranje u Ligi Evrope, ako ne i više.

Šteta samo što su ti dali otkaz.

Link to comment
Share on other sites

roma je super klub lako se s njim osvoji liga posebno uz onakav napad i sredinu...obranu možete srediti na loan...dovedete robinsona na DL na loan i onog škota iz liverpoola DC ili kellya probate i riješen problem...

 

Danny WIlson? Loano sam ga ja, slabo je odigrao...

Link to comment
Share on other sites

Gotova jos jedna sezona,Liga postala dosadna pa razmisljam da pocnem s nekim novim klubom..

http://www.zaslike.com/files/61ba6xpzwgrvcnevtgzb_thumb.png

 

Da li ja mogu kako otkazati ove transfere jer nece doci nikad,cuj 1900 hah

http://www.zaslike.com/files/v9vt2olvofanqcqitsq6_thumb.png

http://www.zaslike.com/files/zhet313rd9ykeo4jm15_thumb.png

 

Transferi za 10 heh,dovodenje besplatnih i onda uvaljivanje drugim klubovima za masne pare,jedino mi goman moze proci 30+ jer su tad i najbolji dok ostali do 30,31 max mladi dobijaju priliku...

http://www.zaslike.com/files/hh777e1ef65mwr5s29g_thumb.png

http://www.zaslike.com/files/mbhtuc9xjk9nkwd312yf_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Vidi stvarno 1900. lol Kakav je to bag?

I ja se pitam htio ih dovesti kao Director of Football,obojici ponudim i na kraju ovo i nadem treceg za tu funkciju :)

Jebo me ovo idem uzeti Athletic Bilbao hahah,sad poceti pa poslije nove nastaviti i

Sretna svima Nova 2013. godina puno uspjeha kako na fm-u tako i u RL,lijepo se provedite

Edited by Bole89
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Krenem igrat FM sa Liverpoolom tamo-malo da se upoznam i bilo dobro no obrisem taj save da bi se prebacio u Italiju i uzeo Rimini(Seria C2 A) i prvu sezonu dovedem 2-3 dobra igraca i bez problema u C1.Druga sezona ista stvar.U Serii B me uprava sjebe.90% prvotimaca mi istekao ugovor a oni nisu dali pare za plate,ni za pojacanja.I ja dovedem sve koji su znali hodati u rezervama i sa nekima sa klupe i free transferima uz mnostvo srece izborim opstanak.

Izmedju prelaske iz dvije lige,dosadilo mi malo pa krenem sa L'poolom i sa njima osvojim ligu prve sezone.I vratim se na ove.I opet na Liverpool i negdje na pola sezone sa L'poolom odem na save as i nesto sa starom pricao i kliknem na save sa Riminijem i overwritam ga.Katastrofa.Sad sam na Zurichu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Ramsey: kako ti, da ti Engleska tako dobro odgovara, si uradio šta drukčije po savetima u taktiki...? Bravo za sad...

 

Mijenjao sam malo taktiku, vratio se sa 4-3-3 na 4-2-3-1 i dobro mi ide za sada. Domaće utakmice igram malo otvorenije, brže, ali ne zatvaram se mnogo ni u gostima kad igram. Možda ih je to trenutno iznenadilo :P

 

Imam dobru ekipicu, dosta su iskusni igrači, sa dobrim ocjenama. Nova sezona počinje, vidjećemo šta će biti. Nisam nikoga dovodio, jer finansijska situacija u klubu to ne dozvoljava :D

 

Nadam se da ću nastaviti ovaj niz, u poslednjih 7 utakmica, ostvario sam 6 pobjeda i većinom su to bile lagane pobjede :)

 

Izvještavaću o novinama :D

Link to comment
Share on other sites

BVB 2016/2017

 

 

 

Nemacka Bundes Liga (Zavrsio sam na prvoj poziciji bod ispred Bayerna, bilo je kidanje do kraja ali je duel izmedju nas dvoje odlucio kada sam pobedio sa 3-2 i to mi je donelo ovu titulu, Sjajnih 110 golova ovesezone , razvalio sam u ligi sledece sezone cepam na jos vise i bolje )

 

Liga Sampiona (kao i svake godine prodjem grupnu fazu ali onda kad trebam sa Cityjem ili Barcelonom ili Realom da igram onda izgubim u gostima kuci se nekako izvucem ali u gostima mi je veliki problem i videcu da ove sezone ojacam odbarnu maksimalno jer mi tu skripi)

 

I igrac koji je dosao u Zimskom prelaznom roku i uradio neverovatno Carlos Fierro (ispalatilo se za svaki euro sto sam ga doveo)

 

Ukoliko hoce neko jso neku sliku slobodno zatrazite. Imao sam problema jer mi se Gotze povredio na 3-4 meseca od maja pa do jula i nije igrao ali je najvise asistencija imao (17)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |