Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

godina 2017 zbog cega moji skauti vise nemogu nac dobre regene u juznoj americi a do sada su rasturali,i zasto nisam nasao ni jednog dobrog regena nigdje drugdje osim u americi? zbog cega moji igraci tocnije wingeri i amc uvijek kad dobiju loptu pucaju izvan 16 metara dali se to moze promjeniti ikako? Hvala

Link to comment
Share on other sites

za ovo prvo ne znam,za ovo drugo imas u Player Instructions imas Long Shots-ako neces da sutiraju stavim Rarely...

Sad i mene zanima,bas sam gledao,skinuo sam Genie Scout samo zbog jedne stvari...

 

 

Kad se stvore regeni u Argentini,Brazilu itd itd,ja stavim na Player Search Nationality: Argentinian Age:Is at most 17 i on mi nadje 10 igraca ?

Skinem Genie Scout,stavim Regen,natinality Argentinian i izbaci mi bezbroj igraca ?

Link to comment
Share on other sites

što je i logično. player search ovisi o znanju tvojih scouta. sad pogledaj svoje skaute pa reci koji od njih ima najviše za argentinu pod knowledge? vjerojatno imaju slabo. znači ili postojeće šalji više puta po zemljama koje te zanimaju da im povećaš knowledge za te zemlje ili zapošljavaj one koji već imaju veliko znanje u tvom slučaju o agentini. ako koristiš genie scout (što je po meni cheat) onda ti ni ne tribaju scouti, ako ne koristiš genie scout moraš sam razvijat svoju scout mrežu i njihovo znanje

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

Ne koristim genie scout,to jeste cheat na neki nacin,na neki nije,ali kao da jeste ;)

Sad sam video,doveo sam scouta argentinca,i odma sam video jos 20-30 novih regena,ali opet nije to to,posle 2 sezone dovodim samo Staff :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

još bi ti više povećalo znanje o zemlji tj. taj broj igrača kad bi recimo ima neki feeder club iz argentine i tako još neke sitnice

 

edit: uglavnom vidi šta ti se nudi pod boardroom interaction. ima i nešto ko recruitment network i tako to ne znam sad sve napamet...

Edited by prodo
Link to comment
Share on other sites

dugo nisam igrao Fm, ,mozda 2 godine,a poslednju verziju koju sam igrao je bila FM 2009

zanima me da li ja kao menadzer kluba i dalje prodajem i kupujem igrace,ili ja samo kupujem a predsednik prodaje,posto sam procitao u prethodnim postovima da predsednik prodaje igrace za manju cenu

znam da na starom mendzeru kojeg sam igrao jedino ako oteras igraca (relase on free) uprava moze da te blokira

 

i jos jedno pitanje.dali postoji (a verovatno ce se napraviti i za novi fm13) patch gde se promeni samo grbovi klubova ? a ostalo ostane isto

Link to comment
Share on other sites

Ti i kupujes i prodajes igrace.Uprava te moze blokirati u kupovini samo ako nemas novca za transfer,a u prodaji ako je klub u jako losoj financijskoj situaciji a ponuda je nemoralna :)...Rijetki su takvi slucajevi...

Grbovi se mogu skinuti.Nadi pod "Grafika" i skini sto ti odgovara... :)

Edited by Za Hajduk zivot bi dao
Link to comment
Share on other sites

Jel moguce vratiti fudbalera sa posudbe.Npr ja igram sa OFK BEOGRADOM tamo mi je jedan dobar fudbaler Brkic pusudjen u jednog nizeligasa.Meni bi dobro dosao sada.Pa jel moguce prekinuti posudbu?

Ovisi kako je dogovoreno prilikom ugovora o posudbi, odnosno je li opcija "Can be recalled" uključena ili ne. To najlakše možeš provjeriti tako da odeš na njegov profil, pa squad/transfers & contract (nisam siguran) i onda odabereš recall from loan.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |