Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Zanima me..


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Odakle se trosi novac kad kupujem igraca na odlozeno? Iz transfer budzeta ili budzet balansa? I sta bude ako potrosim sav novac?

 

Kako mogu da smirim Rafaela da ne dobija cesto crvene kartone?

 

I je l' mogu nekako igraca da nateram da nauci da igra i suprotnom nogom?

Link to comment
Share on other sites

Iz budžet balansa se uvijek troši, a kada kupuješ npr. na 4 godine onda se četvrtina uzme iz transfer budžeta prve sezone, četvrtina druge sezone, četvrtina treće sezone i četvrtina četvrte sezone. Mislim da se jednako troši i iz budžet balansa.

Rafaelu smanji tackling na player instructions, a možeš i cijelom timu stavit stand off opponents ukoliko su svi preagresivni.

Za suprotnu nogu nisam siguran, znam da možeš igrača naučiti da izbjegava koristiti slabiju nogu.

Link to comment
Share on other sites

Nisi skrivene fascikle namjesto da su otkrivene. Prati prvi korak:

 

    Prvo morate uključiti skrivene mape i datoteke.

 

    XP:

    My Computer

    'Tools'

    'Folder Options'.

    Stisnite tab 'View' i izaberite 'Show hidden files and folders'

 

    Windows Vista and Windows 7:

    My Computer

    'Organize'

    'Folder and Search Options'.

    Stisnite tab 'View' i izaberite 'Show hidden files and folders'

 

Onda:

 

Onda izbrišite slijedeću mapu(folder):

 

    XP:

 

    C:\Documents and Settings\\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

 

    Vista/Win7:

 

    C:\Users\\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings

Poslje ovog restartovati kompjuter.

Link to comment
Share on other sites

oludčio sam kreirati internacionalna pravila, gdje će biti dodano, osim kontinentalnih takmičenja i svjetskog prvenstva, dodat ću turnire poput mediteranskih igara i slično..samo mi pri kreiranju svjetskog prvenstva predstavlja problem, izbacuje mi neku grešku u editoru pa se nadam da ćete mi pomoći..

evo o čemu se radi

http://imageshack.us/photo/my-images/847/123xs.png/

Link to comment
Share on other sites

kruno hvala na pomoci ..al sad mi trazi da neki kativacioni kod ...kao da registrujem taj fmrt a updejtovo sam ga... i kad stisnem da sacuvam promene on mi to izbaci!? kakva sad aktivaciuoa glupavog programa...zanci neverujem kolko je sve komplikovano...a samo sam hteo neke realnijije ocenc da promneim ovom nasim igracima....znaci koje sranje...moze neka pomoc popizdeo sam...HVALA ljudi..... :lud: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |