Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Samo sek. da udjem u fm. Editovacu ovaj post sa skrinom. A ne trazi veliku platu... Kosta 100k. I ja ponudim 500, oni trazili 1m. i ja pristao.

 

http://i.imgur.com/1yBlr.jpg

Statistiku ne gledaj, nisam pravio Ukraince...

Evo sta kaze jedan od boljih skauta koje ja imam.

http://i.imgur.com/aClzs.jpg

Mada ga uzimam sa rezervom. Nasao sam ga kod drugih skauta, pa sam ovog naknadno poslao...

Edited by Dzoni
Link to comment
Share on other sites

Da prodam Hamsika Real Madridu za 40m?Znam da je to mnogo para,ali nisam siguran ko bi mogao da ga zameni.

Prodaj. Imaš Gansa iz Santosa. Milim da je prvu sezonu skup ali sve kasnije je jeftiniji. Ja sam čak svojevrsno kad sam igrao sa Shakhtarom htio dovesti i Neymara za 17M €. A Ganso bi me koštao isto otprilike ali fora je da Shakhtar vec ima vražje vezne igrače :D
Link to comment
Share on other sites

Napravio sam veliku glupost.Skupio sam 6 "non EU" igraca,a u primeri su max 3...2 mlada cu posuditi,ionako se ni bi naigrali,ali ostaju mi 4 koja moraju ostati.Fierro zadovoljava uvjete da se ne mora registrirati.Ima 18 godina.Hoce li se u tom slucaju racunati kao 4. "non EU"?...Help please ???

Link to comment
Share on other sites

3 pitanja u jednom:

1. Namjeravam ostaviti jednog od slijedece trojice u kadru:Lustica,K.Ljubicic,Trebotic.Sta predlazete?

2.Dogovorio sam posudbu Mijailovica iz Zvezda i dobro poznatog Xulua.Koga izabrati?

3.U slucaju dobre sezone skoci li cijeni Anasu iznad 4,5 mil.,Tomasovu iznad 2,Subasicu iznad 2,5.Toliko sad mogu dobiti za njih..

...Jos jedno pitanje:Tonci Kukoc,ponuda 800k eura,uzeti ili ostaviti ga u klub>

Edited by Za Hajduk zivot bi dao
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |