Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

http://postimage.org/image/eeml2wytn/ zanima me da li da ga ostavim jer mi je na posudbi, jer cini mi se da igra na dane amo rec on u 5 utakmica odigra 1 odlicno 1 solidno ostalo ka da ga nema

Upravo je to karakteristika mladih igrača - nekonstantnost igara. Za godinu - dvije mora eksplodirati. A da je jedan od najvećih talentata hrvatskog nogometa, to je sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Igram sa Crvenom zvezdom i dvoumim se da li da prodam Mikica, i da na njegovo mesto dovedem Yassin Moutaouakil / Stuart Parnaby / Carlos Diogo?

Da li da prodam Bajkovica a da uzmem Yves Ma Kalambay?

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam koga da dovedem na pozociji DR. Na ostalim pozicijama sve mi domaci igraci igraju. Ajde preporuci nekog domaceg.

 

Ima igraca iz domace lige kvalitetnih za domacu ligu, ali ako hoces i Evropu da igras i ostavaris neki cilj moraces da imas i nekoliko kvalitetnijih stranaca. Npr, sto setice golmana ja sam doveo Branimira Aleksica iz Spartaka za nekih 1.1m. Odmah na startu se pokazao boljim od Stojkovica koji je cele prethodne sezone kiksirao kao lud. Ti ne moras njega da dovodis jer imas Kirovskog u pogonu koji ima bolji PA od Aleksica, samo ga forsiraj. Takodje, imas vec desnog beka u pogonu, mislim da se zove Stojanovic(nisam siguran, provericu) i on je dosta dobar za nasu JSL. Odredi broj stranca koji ces da imas u timu s obzirom na pravilo o strancima. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Za nasu ligu mi maltene ne trebaju igraci jer sam sa istim sastavom, bez ijednog novog igraca prvi, kvalifikovao sam se za LE. Prodao bih Mikica, jer mogu za njega uzeti dobre pare, a pritom bih uzeo nekog koji moze da ga zameni dok mi mali Stojkovic ne ojaca.

Edited by Mozart09
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da prodam Hamsika Real Madridu za 40m?Znam da je to mnogo para,ali nisam siguran ko bi mogao da ga zameni.

 

Ja bih ga prodao, možeš za te pare dovesti još dva - tri kvalitetna igrača.

 

Za nasu ligu mi maltene ne trebaju igraci jer sam sa istim sastavom, bez ijednog novog igraca prvi, kvalifikovao sam se za LE. Prodao bih Mikica, jer mogu za njega uzeti dobre pare, a pritom bih uzeo nekog koji moze da ga zameni dok mi mali Stojkovic ne ojaca.

 

Prodaj Mikića i dovedi Miroslava Vulićevića iz Vojvodine, momak je zver.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da kupim Maicon-a iz Volyn-a. za 1.1m? (napadac).

 

 

Niko od onih ponudjenih nije hteo da dodje ili klubovi traze vise para nego sto imam... Dino zna na koje igrace mislim...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |