Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kupiti ili Prodati Igrača?


Sale92
 Share

Recommended Posts

Ma ja sam vec u transfer roku, 30 jul. Marsej se samo raspitivao(respon transfer spec.), i rekao sam im ono srednje(aka- price). Pa sam mislio ako posalju ponudu tako za neke pare(dobro je i 4m), i kupim nekog IF-atack, potencijala.??? Jel ima neki inside forward atack za te pare? Ako nema, onda cu sacekati do zime,ili druge sezone...

Link to comment
Share on other sites

Ponudio sam Braatena, i dobio sam tri ponude od kojih sam dve odbio, jer nude u ratama, a Anzi je ponudio 5m u kesu, i prihvatio sam. Zvezda me odbila za Lazovica.

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Da prodam Volkota u Siti za 35 miliona u kesu.4.sezona sa arsenalom prve dve vodio Sporting Lisabon a pocetkom trece preuzeo Arsenal i osvojio titulu.Volkot je bio 3. strelac Premier lige ali je promasio dosta sansi.I ako ga prodajem koga bih mogao da dovedem da je isto tako brz samo malo bolji realizator?

Link to comment
Share on other sites

Da prodam Buluta, ili da cekam drugu sezonu? Mislio sam da se i njega odmah otarasim, i da kupim opet nekog jefitnog (Ako nadjem do 3m). Toliko Bulut kosta...

 

 

 

EDIT: Sad sam video da je ove sezone dosao, tako da ne verujem da ce odmah hteti da ide. xD Inace ima min. klauzulu 4.3m.

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Dareta Vrsica u Partizan? Trebao bi mi jedan takav iskusan igrac a koji bi se uklopio odmah (kao da je domaci igrac), i klinci da uz njega stasavaju na toj poziciji. Jedino sto mi se influence ne svidja ali ovako ostalo je sve extra. A od Vukica i Ilica hocu na kraju sezone da se otarasim. Bolje mi Brasanac odigra u Evropi nego on. A i istice mu ugovor na kraju sezone... Dok Ilic nema snage ni za 10 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Cek, da loadujem Toulouse, jer sam u sejvu Partizana. Inace sam tek prva sezona. Ali meni super igra. A Dino ce ti reci nesto vise o njemu, jer je on u poodmakloj fazi(znam da je presao dve sezone), i forsira ga kao DM playmaker...

Editovacu ovaj post, ako neko u medjuvremenu ne postuje...

 

 

 

EDIT:

http://www.dodaj.rs/f/l/RV/1I4HNwGO/etienne-capoue-overview-.jpg

I 4 godine je mladji od Mavube, tako da bi ti to bio i zalog za buducnost...

Sta kaze jedan od mojih najboljih trenera sa dobrim ocenama ca i pa.

http://www.dodaj.rs/f/1r/XZ/2BoZXbZj/etienne-capoue-reports-c.jpg

Edited by jhoni
Link to comment
Share on other sites

Zasto da ne, ima i boljih levih bekova za 10m :)

Ne volim prodavati igrace nakon jedne sezone,iako cu zaraditi skoro 9 miliona na njemu.Stranaca ima za 4-5 m skoro savrsenih kamoli za 10 ali praktikujem domace igrace.Ima Volkov i Stankovic sad tako da necu ni dovoditi beka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |