Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Imas velike pare,reci mi klub?..Jali nije playmaker tako da ga nemoj dovoditi,probja Ruben Jenssena,Henriksena,Tejeru,Kovacica..

Gladbach, 1. sezonu osvojena Bundes,proso grupu u lp ,imam 6m,ali planiram prodat 2 igraca i nadam se 6M i od njih...Hvala svima na preporukama,kad se vratim pogledat cu u fm...

Ali nisam rekao striktno mora plejmejker,nego neki koji bi mi se tu uklopio... :)

A skoro svi koje ste mi predlozili su promjenili klub,tako im je porasla cijena :(

Edited by OxygeN
Link to comment
Share on other sites

Treba mi golman za Partizan, neki na free. Moze da bude i stranac. Polu-sezona 2011/2012, Stojkovic je povredjen, Ilica sam prodao a Djura nije neki izbor... Ili Free ili dosta jeftin. Hvala.

Zivko Zivkovic iz rezervi je vrlo dobar...Vidi Damir Kahriman krajem 2012 bude slobodan tako da nece puno kostati sada .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Treba mi golgeter za Leeds... prva polusezona...imam Becia i Halenara, ali slabo mi davaju golove...a ocajnog Forsela sam uspeo prodati.

Probao sam dovesti Ahmeda Halila, ali nisam uspeo....nemam mnogo para, sto jeftinije to bolje.

Link to comment
Share on other sites

Kozak,Necid,Bent,Destro,Giroud.

 

Uf Kozak i Necid razvaljuju,to sam se raspitivo ako Cavania prodam,da mogu sračunat kolko da tražim da bi doveo neka 2 TMa,jer sa dimam Cavania i Lucarellia,Lucareli pozajmljen a ima 35 godina xD

Link to comment
Share on other sites

po meni,cavani je najbolji napadac u igri,i nikako ga prodavati,makar stiglo 50 mil,a backup ces vec nekako naci. mozda Necid,on ima odlicne ocjene.

 

Jes dobar,al kako sam počeo karijeru,nije dao gola,odigro sam do sad 6-7 utaqkmica frajer nije dao gola,vazda pogodi prečku i tako to xD

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam na prijedlozima,mada sam odlučio da više ne vodim ni jedan jebeni tim iz jebene serije A,jer je svaka 3 dana utakmica,igrači vazda umorni i nikad nemogu igrat,Cavani frajer ide 1 na 1 s golmanom,izbije loptu s linije u aut,izludio sam sad,u 4 utakmice,3 nerješene i 1 pobjeda,nerješno igro s Kaljarijem,Lećem i Palermom,igro sam po ovoj taktici iz TCT Teama ovoj Univerzalnoj..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |