Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Hvala Puno ali mat je kod mene preso u wolsburg a cahias neme ga kod mene u bazi uopste jer imate jos nekog?a ovaj Verkhovtsov je iz belorusije pa ne mogy da dovodim ko nije iz EU

Edited by woda
Link to comment
Share on other sites

Bolje da si kupio James-a za tih 17 nego Wijnalduma koji nije ni upola dobar kao James ali to je tvoje nadam se da ce Wijnaldum opravdati ocekivanja.

sta ima nije dobar kupio sam ga za 10 nakon 2 sezone prodo sam ga za 27

Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi za Benficu, najbolji mladi (ispod 25) igraci na sledecim pozicijama: (ne zelim regene, vec mlade ali vec dovoljno jake i formirane da mogu da igraju startnih 11)

RB

DC

MC

AMC

AMR

rb - vrsaljko dc - munoz - zapata mc - hamsik - martin - strootman - kwadow asamoah - labyad amc - kovacic - lucas moura - giuliano amr - willian - james rodriguez

Edited by pato
Link to comment
Share on other sites

Hvala Puno ali mat je kod mene preso u wolsburg a cahias neme ga kod mene u bazi uopste jer imate jos nekog?a ovaj Verkhovtsov je iz belorusije pa ne mogy da dovodim ko nije iz EU

Cahais mu je prezime..

A pogledaj ovdje, imas igraca koji bi ti mogli biti zanimljivi

www.fm-balkan.com/forum/forum/495-skauting-igraca-by-txt-tim/

Link to comment
Share on other sites

rb - vrsaljko dc - munoz - zapata mc - hamsik - martin - strootman - kwadow asamoah - labyad amc - kovacic - lucas moura - giuliano amr - willian - james rodriguez

RB- Rafael da Silva

DC- Bocchetti

MC- Felipe Anderson

AMC- Gyffi Sigurdsson(sp)

AMR- Willian

 

Hvala na pomoci momci, ali ne vredi... Ili su preskupi ili nisu dovoljno dobri... facepalm

Link to comment
Share on other sites

Nema veze, nacicu nekako :D

 

P.S. Vecina ovih koje ste mi naveli su talentovani, ali trenutno CA nemaju ni 3 zvezdice... Meni ne treba regen, nego mladji igrac 20,1,2,3,4,5 godina koji je dovoljno dobar da mogu da se oslonim na njega...

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Ne ocekujem, ali 3 igraca a da im CA bude preko 3* mogu. No nebitno.. Samo me budni sto su stavili da Benfica ima odlicnu mladu skolu, sto u realnosti i ima, a u FMu kada pogledam igrace nijedan ne valja nicemu..najskuplji je 400.000 :D O atributima da ne pricam...

Link to comment
Share on other sites

Pa nagore mi je u odbrani, znaci DL, DR pogotovo, a na DC imam dva odlicna koji ce mi igrati startnu, ali nemam neke mladje koji ce bii zamene... Skauti su mi svi odlicni (JPA,JPP po 20) i daju svima koje ste pomenuli slabe CA\CP... ocene budu okej, ali ga skauti omalovaze..

Link to comment
Share on other sites

Sad cu da ih pogledam... Za sada najbolje sto sam nasao su ova cetvorica: (skuplji su od 10M, ali imam par igraca za prodati pa se nadam da ce to pokriti ova 2M preko..)

 

Toby Alderweireld (DC) 5.000.000

Galhardo (DR) 2.000.000

Sebastian Toro (DC\DR) 2.000.000

Gabriel Araujo (DL) 3.000.000

Link to comment
Share on other sites

Znam, ali ja kad sam uzeo ovaj klub nadao sam se da ce se tim zasnivati na mladjim igracima iz skole, ali kako vidim ovde nema velike razlike u odnosu na balkanske klubove...prodaju svoje najbolje a dovode jeftine regene...

 

Sto se tice Renana traze mi 15.000.000, Obradovic je solidan (CA 2.5, PA 3.5) 2.000.000

 

EDIT: ne moras traziti igrace, desio mi se neki bug (pise u karijeri sve) tako da cu 99% prestati sa pisanjem..

Edited by The Special One
Link to comment
Share on other sites

Moustapha Bayal (Saint- Ettien), Aymen Abdennour (Toulouse),Daniel Congre (Toulouse), Adil Rami. Ovu prvu trojicu poznajem iz licnog iskustva, zivotinje! Jedino Congre nije bas skocan, ali igra dobro glavom i trebas ga pogledati. A po potrebi moze i na desnog beka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |