Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Grešiš Fleko. Vršaljko je jedan od najtalentovanijih mladih igrača na igrici. Kada se istrenira bude zver.

Što se tiče Srne, ja sam sarađivao sa njim za mene nema kvalitetnijeg desnog beka na igrici, jednostavno čovek je ubica.

Znam TeBra,vodio sam City više puta xD I imao sam Srnu,momak razvaljuje,ali takodje sam imao i Vrsaljka takodje mlad momak,uspio sam ga istrenirati i bio je zver,e sad sve zavisi,da li mu treba odmah dobar,ili mladog da ga trenira :thumbup:

 

 

nijednog od njih trojice,dovedi Wiliama iz Sahtara,Srnu, i momka iz Salkea Grka.

Isto mišljenje delimo :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Nzm za vas,ali meni Reyes daje 1 ili 2 gola na svakoj tekmi :D A Vrsaljka cu forsirat na slabijim utakmicama ne cini mi se los ! :P A Ganso mi je glavni igrac,ima 21 godinu ! :D A Srnu cu verovatno dovesti na polusezoni ili na kraju sezone ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Gledajte igrace : Lescot (Kompany),Richards,Darijo Srna ( Zabaleta),Nigel de Jong,Hargevas,Yaya ture,Adam J,Reyes,Nasri,Milner,David SIlva,Cardozo,Tevez,Dzeko,Aguero ! :D Koja bi mi postava bila dobra jer imam neku i nikako mi ne ide! ? :D

Link to comment
Share on other sites

Lescot, Richards, Zabaleta, Hargevas, Reyes, Cardozo, Džeko - Prodaj odma.

Umisto njih dovedi: Hummels, Kjaer, Azpilicueta, M'Vila, Yarmolenko, Doumbia, Falcao, Hulk - pa već moš sastavit ekipu. A pošto igraš sa Cityem ovi su ti sića pa moš i jednog WorldWide-a dovest.

Link to comment
Share on other sites

Sry na double postu ali This is how we do it!

 

http://www.pohrani.com/f/2W/jc/8hXL4Qd/screenshot415.jpghttp://www.pohrani.com/f/1q/Hv/1sYEWDAQ/screenshot414.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ti si to probo odvest klub u bankrot? :P

 

Njih je nemoguće u bankrot dovest. Ćim odeš 2-3M€ u minus oni dadu 10-15M€ lol

Oni su mi obavezno prva igra da iskušan jake igraće kakvi su jer ih skoro sve moš dovest.

Link to comment
Share on other sites

Gledajte igrace : Lescot (Kompany),Richards,Darijo Srna ( Zabaleta),Nigel de Jong,Hargevas,Yaya ture,Adam J,Reyes,Nasri,Milner,David SIlva,Cardozo,Tevez,Dzeko,Aguero ! :D Koja bi mi postava bila dobra jer imam neku i nikako mi ne ide! ? :D

 

Da li ja ovo pogrešno vidim ili je kod tebe Kompany zamena za Lescota? Mora da se šališ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |