Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

ljudi ne znam jeste li primetili da za onog naseg Nikona Jevtica da pise Nikon el Maestro  :huh: ja sada nesto cackao i video,ocene za tehniku,kornere,finising i jos par ocena su mu sve jbt na 17-18-19,a skaut mi kaze: could be useful signing  :o ne znam samo kako ???

pozzzz

Pa ne gledaju se samo tehnicki atributi,dzabe on ima tehniku ako je glup ko noc,+ katastrofalni fizicki atributi koje nijedan trening ne popravlja,jer je jednostavno takav...

Link to comment
Share on other sites

Pa ne gledaju se samo tehnicki atributi,dzabe on ima tehniku ako je glup ko noc,+ katastrofalni fizicki atributi koje nijedan trening ne popravlja,jer je jednostavno takav...

znam brate,ali mali ima odlicne ocene,i mislim da moze da posluzi vrlo dobro,ne da bude prvi spic,ali sa takvim ocenama mislim da moze da napreduje uz dobar trening!!!

Link to comment
Share on other sites

(Prlando Pirates) :thumbup:

:odvala: Orlando Pirates :thumbup:

Igram sa Radnickim iz Kg kupio sam :

Ivan Ergic-free

Nikola Krcmarevic-free

Slobodan Markovic iz (travrie)za 90k

Tadeu-iz Palmeirasa za 180 k a trzisna cena mu je 1.4 miliona

IMA LI NEKO PREDLOG KOGA MOGU DA DOVEDEM NA POLU SEZONI ??? ??? ?

:wink:

 

Koja si sezona? Vidi Kezmana... posto nisi jasno reko koja pozicija?

Link to comment
Share on other sites

Brate ja stvarno ne znam sta bih ti rekao za 2016, tada bi trebalo da imas pun djavo regena, tako da je kupovanje rl igraca vecinom bacanje love, posto su stari. Porbaj Muniaina, Yaya Sanogo-a, Mbaye Nianga, Lanny Nangis(Caen). Mada ja bi se koncentrisao na regene...

Link to comment
Share on other sites

Brate ja stvarno ne znam sta bih ti rekao za 2016, tada bi trebalo da imas pun djavo regena, tako da je kupovanje rl igraca vecinom bacanje love, posto su stari. Porbaj Muniaina, Yaya Sanogo-a, Mbaye Nianga, Lanny Nangis(Caen). Mada ja bi se koncentrisao na regene...

reci mi regeni su novi takoreci izmisljeni igraci???posto ne znam :(

i hvala puno na ovim sto si mi probrao ;)

Link to comment
Share on other sites

Regeni su igraci koje stvara igrica... Pogledaj mlade reprezentacije Spanije, Portugala, Francuske, ENgleske, Italije, Brazila, Argentine...ma svih selekcija, a naravno tu imas i skaute kojem mozes postaviti zadatak da trazi mlade igrace npr. do 20 godine, pa cekas da se vrati sa izvjestajem, ali ti takodje preporucujem da pregledas sve mladje selekcije timova sa dobrim akademijama, i timova koji su iz playable liga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |