Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Mislim da ti treba barem jos jedan centralni vezni pored Andersona i Gansa. M`Vila je odlican i sasvim sigurno ce i dosta napredovati tako da kupovinom njega ne mozes pogrjesiti. Ganso je genije, po meni oj bi morao da igra prvu postavu. Pogledaj jos Fellaini-a(Everton) i Kwadvo Asamoah-a iz Udinezea dosta kvalitetni igraci, a ako ti treba nesto kreativniji igrac onda ganjaj Hamsika :thumbup:

 

Ostalo mi je jos finale LS protiv Barce za koje spremam neku zajebanu taktiku da bih nekako pobedio, tako da ove igrace trazim za nailazeci transfer rok. A od veznjaka trenutno imam: Andersona i Fletchera(koji su mi standardni), Gansa, Cleverleya(koji ulaze sa klupe), Carricka, Giggsa(koji dobijaju povremeno priliku), Parka(koga koristim kada je Fletcher odsutan) i Pogbu i Morrisona(koji dobijaju priliku "na kasicicu").

Dakle, imam kvantitet ali je kvalitet pojedinih svakako ispod proseka za United. Planiram da Carricka skartiram iz ekipe, Morrisona i Pogbu posaljem na kaljenje, Gansa uigram sa Andersonom u startnu. Za Giggsa cu da vidim da li da mu ponudim jos jednu sezonu, eventualno u rezerve da Tutorise nekog mladjeg. Dakle, kad se sve rezimira ostaje mi mesto za jos jednog CM-a, ili DM-a. Kupicu jednog regena za DM ali ce mi trebati neko stariji na koga mogu odmah da racunam. I naravno, Gibson ide na free transfer na kraju sezone zajedno sa bugarasem Berbaflopom.

 

I da, treba mi neki dobar defanzivac koji ce da se razvije u zver, najmanje 3.5 zvezdica, ne stariji od 20 godina i ne skuplji od 10-15 milki. Posto i Evansa skartiram iz ekipe a Ferdinand je vec omatoreo, polako ubacujem Jonesa umesto njega, tako da ce Ferdinandova uloga da bude dosta manja nego u proteklih nekoliko sezona. BOKICIC

Link to comment
Share on other sites

Treba mi dobar DM, ili MC za BWM da nije skuplji od 30-35m. Za M'Vilu mi traze 50 milki na kraju prve sezone. Mnogo mi je to...  quee

Vec raije spomenuti Fellaini ili Asamoah, pogledaj Jack Rodwella ili Javi Martineza, Fernadeno iz Porta je isto dobar.
Link to comment
Share on other sites

Trebaju mi dva napadaca- neka jaka konjina, strvina,ubica( :zlo: ) a drugi- poacher. I jedan stoper. Dragutinovica sam vec doveo.

Za Groningen,prva sezona, ako to sve moze da stane u 3M, mogu i na rate,nije problem. Ili jedan poacher ako bude Heselink prihvatio ponudu.

Link to comment
Share on other sites

Jackson Martinez i Siyanda Xulu :zlo: ,Kweuke otisao u Leverkusen,da Bog da ga kljukali lekovima xD

Zbog Kweukea sam odlozio transfer Venegoora,pa cekam jos njega. I posvadjao sam se sa svim napadacima koji su vec bili tu. Majku im,kako mrzi tako kad se uzbune,voleo bih da ima opcija kaznjavanja zbog nepostovanja gazde :lud:

Dvojica sam izbacio iz tima,i poslao u B tim.

 

 

EDIT: inace sam pri pisanju prethodnog posta ladno pomesao Kweuke-a i Nworuha. facepalm

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |