Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

Dragutinovica doveo-Solidan mada mislim da su bolji Stankovic,Markes i Ivanov

Ergic-Nije nesto....

Trisevic-Nisam gam ogao naci

Xulu-Nece da dodje

Okonkwo-Nece da dodje

Laure-Nisam ga mogao naci

Nengomasha-Nece da dodje

Andie Jaili-Naso al ga nisam kupio

Tshabalala-Traze 1,7 miliona ja ponudio on otisao u Cataniu za 1,5milion... -.-'

Igboun-3 miliona nudio,nece

Bajalica-Nisam ga mogao naci

Filip Knezevic-Nisam ga doveo

Lekovic Nikola-Nece

Kokovica nisam mogao naci

 

 

Znaci sve sto si mi naveo,a ja sam neke doveo imao sam bolje igrace -.-'

Nista od ovoga sa PARTIZANom prosto nmg naci tim sa kojim bih nesto mogao uraditi...A glupo mi gubiti od Javora/Smedereva celu sezonu i na kraju ne uci u nista... -.-'

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rece Ling, samo ne znam zasto Jail-a nisi doveo, posto je igrac koji ima kvalitete da igra u PL. Mada ionako Partizan ima odlican tim i ne bi trebao da gubis od Javora. Uostalom imas ljude na forumu koji pisu oricu sa partizanom, pa pogledaj koga su oni doveli. Dovedi Yaya Sanogo-a, e on hoce 100% da dodj, i ekstra je kvalitetan igrac.

Link to comment
Share on other sites

Kako da dovedem Yaya Sanagoua kad mi je budzet 2,4miliona? -.-'

 

Daj te mi jos neke igrace osim Ergica i Dragutinovica?Posto cu sada igrati OnLine KUP a neznam koga da dovedem

Na rate brate. Ja sam ga bez problema dovodio na rate za 2,5 miliona i procentom od seldece prodaje, jos ako das kes, pa dobices ga i bez procenta.Kazem ti imas ljude koji igraju karijeru sa Zvezdom, pa idi pogledaj, ako ne mozes naci javi da posaljem link :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

trebam nekog mladdog golmana za Marseille za budućnost, sada će bit backup za Mandandu, 2.sezona sam, para imam

Andre ter Stegen, najbolji mladi golman na igri( poslje De Gea),samo pazi kostace te do 15 miliona!

Laurentiu Branescu, odlican golman iz Juventusa... 5 miliona, mozda i manje..

Wojciech Szczesny mozda ?

Link to comment
Share on other sites

Nisam ti njih htio da predlazem ( Ospinu, Patricia se nisam ni sjetio), jer imaju oko 23-4 godine... Moj ti je savjet da Njemca dovedes.

Ima i Areola iz PSG-a, mada cisto sumnjam da on hoce doci zbog odnosa izmedju Marseille i PSGa

Link to comment
Share on other sites

Andre ter Stegen bog otac  ::love:: Kolko puta me je spasavao koliko boda mi je samo doneo  ::love:: I na kraju jedva zivo sam ga zadrzao na prelaznom roku 2012 al sam se dobro posvadjao sa njim i na kraju mi je trazio novi ugovor i sad je very srecan  ::love::

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za sve, ovo je moj prvi post  :)

 

U prvoj sezoni sa Partizanom, ostvario sam neverovatan uspeh plasmanom u polufinale EURO Cupa!

Pošto su Ilić i Vukić na zalasku karijere potreban mi je dobar playmaker. Dajte neke predloge (TB - 2.3 mil evra ; WB - 15k/w).

Najbolje bi bilo kada bi to bili domaći igrači, mada znam da je to nemoguće. Probao sam da dovedem Verratti-ja, medjutim neće da dodje.

 

Evo ga SS moje ekipe :D

 

http://www.dodaj.rs/t/43/du/17OuSk06/fk-partizan-beograd-team.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |