Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

a silva ,nasri?  nece grijat klupu..

Hahhaha nije ni tebi lako izabrati. Za DR-a ti preporucujem Cesara Azpilicuetu iz OM-a, ako hoce posalcu ti ss kaakav je nakon 2 sezone, covjek kida, sada je medju 5 najboljih desnih bekova planeta, a napredovace jos.
Link to comment
Share on other sites

ma volim imat sirinu  tako se mogu posvetit svemu  a ne samo na  ligu npr.

 

silva mi trenutno razvaljuje pa klupa nedolazi u obzir  tevez ahh prodan nije igrao uopste :/

 

imam clichya al nisam zadovoljan :/ ajde  vidjet cu

a sta cu moram osvojit sve :D

rotiram normalno al treba svijezine  2. sezona sam  (negdije 12 mj.)

 

EDIT: Cesara Azpilicuetu  mjenjat za de jonga ,pametno ? imam na DM Yann M'Vila (imate iskustva sa njim? dobar ,los ?)

 

Link to comment
Share on other sites

ma volim imat sirinu  tako se mogu posvetit svemu  a ne samo na  ligu npr.

 

silva mi trenutno razvaljuje pa klupa nedolazi u obzir  tevez ahh prodan nije igrao uopste :/

 

imam clichya al nisam zadovoljan :/ ajde  vidjet cu

a sta cu moram osvojit sve :D

rotiram normalno al treba svijezine  2. sezona sam  (negdije 12 mj.)

 

EDIT: Cesara Azpilicuetu  mjenjat za de jonga ,pametno ? imam na DM Yann M'Vila (imate iskustva sa njim? dobar ,los ?)

 

Zavisi kako ti je M'Vila napredovao,De Jong je predobar za DM-a pogotovo Anchor Man,ali Azpilicueta je vrhunski igrač tako da nebi pogriješio kada bi ga doveo,ali probaj ponudit više pa nekog drugog dati :)

Link to comment
Share on other sites

Covjek vodi Siti i rasipa se lovom, a ja se jadnik satrah sa Bilbaom  :pras: :pras: :pras:, e to je tuzno. Gdje ti je Kolarov??? Zasto ti on ne igra ljevog beka???

tuzno al odigro par tekmi  nije dobio  vecu priliku ,imam ja svoj stil  sta da ti kazem kada sam prodo teveze " visak "( tevez visak hahhahaha ) evo SS

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma sto ce ti Tevez, i ja bih ga prodao samo zbog retardiranog ponasanja. Prodao bih i De Jonga, a doveo Asamoah-a iz Udinezea ili Andreu Poli-a, posto su mladji, a mislim da je i bolje. Mada koji ce ti djavo vise zadnjih veznih imas ih i previse. Azpillicueta je zvjer i neces se pokajati vjeruj mi, ja ga imam vec sezonu i pol, i odigrao mi je samo jednom lose, sve ostalo je rasturio, Ronaldo se ne vidi pored njega :mafia:

Jadni vi, i ja igram sa VItesseom, pa mi skrt vlasnik, jedva 20 miliona za transfere dao ove sezone  :pras:

Dosta offa, da ne bi bilo sankcija  :srecan:

Ne znam kako cu da ucim koliko sam uznemiren zbog tebe  lol lol lol
Link to comment
Share on other sites

@Spavljin Hamsik ti je tu nepotreban pored Gansa,ali ako je to taj Anderson(Santos) onda može njega zamjenit...

 

Yann M'Vila je otprilike oko 7M,sve zavisi jeli ga netko već tražio ili kupovao pa mu cijena skoči

 

@dark warrior napadač-branko rozman,michael uchebo ...veznjak-tomas bruns,aritz garai i baris ozbek

Link to comment
Share on other sites

@Spavljin Hamsik ti je tu nepotreban pored Gansa,ali ako je to taj Anderson(Santos) onda može njega zamjenit...

 

Yann M'Vila je otprilike oko 7M,sve zavisi jeli ga netko već tražio ili kupovao pa mu cijena skoči

 

@dark warrior napadač-branko rozman,michael uchebo ...veznjak-tomas bruns,aritz garai i baris ozbek

 

Radi se o Oliveiri Andersonu, zanima me samo kako ce Ganso da se razvije. Za M'Vilu mi traze mnogo vece pare. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti treba barem jos jedan centralni vezni pored Andersona i Gansa. M`Vila je odlican i sasvim sigurno ce i dosta napredovati tako da kupovinom njega ne mozes pogrjesiti. Ganso je genije, po meni oj bi morao da igra prvu postavu. Pogledaj jos Fellaini-a(Everton) i Kwadvo Asamoah-a iz Udinezea dosta kvalitetni igraci, a ako ti treba nesto kreativniji igrac onda ganjaj Hamsika :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |