Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam Igrača


Sale92
 Share

Recommended Posts

hvala ti drug , doveo sam neymara , davida silvu , bale . imam jos 300 mil , prodo sam jos par igraca .

 

Pa dobro, lepo si se pojacao.

Sto kaze Dino, za koji dan bice ovamo jos vise igraca pogotovo mladjih pa cete imati bas sirok izbor. ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vodim Partizan, prva sezona. Neko dobro levo krilo (AML) ili CM/AMC. Da ne budu preterano skupi. Kupicu makar jednog ako bude bila cena do jednog miliona. Bilo bi lepo da bude Srbin ali moze i Fgn ako nema domaceg. Malo mnogo trazim, a? :)

Link to comment
Share on other sites

Vodim Partizan, prva sezona. Neko dobro levo krilo (AML) ili CM/AMC. Da ne budu preterano skupi. Kupicu makar jednog ako bude bila cena do jednog miliona. Bilo bi lepo da bude Srbin ali moze i Fgn ako nema domaceg. Malo mnogo trazim, a? :)

MArtin Milec i Dare Vrsic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima :) Moze li neko da mi preporuci lijevog beka za Barselonu, povrijedio mi se Abidal na 8 mjeseci. Prva je sezona,ali 24 kolo,tako da mogu da kupujem tek na kraju sezone. Necu Gareth Balea , za dr sam doveo Vrsaljka kao izmjenu pa neki slican dl bi me zanimao? Doveo sam i Shaqiria i Subotica,ali Nevenom nisam zadovoljan, pa bih ga zamijenio,predlog? Ne znam zasto ,kada sam igrao sa BVB bio je strasan.

Link to comment
Share on other sites

Jordi Alba za 14.5m? Lahm i Evra su mi skupi a Boilsena nisam mogao da nadjem. Sve u svemu,ja ocu da podmladim tim,da prodam Puyola,Keitu,Valdesa ,Villu i Maksvela jer imaju po 30 ili preko godina. Na njihova mjesta da dovedem igrace od 19 do 25 godina, ali trenutno ne znam koliki ce mi biti transfer budzet, ocekujem od 25 do 35mil sti sto cu i prodati ove igrace.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi golman za Partizan. Mora da bude Srbin. I pozajmica dolazi u obzir. Ali je problem TB 350 000. O.o Ako uspem nekome da utrapim Eduarda i Mangu do kraja mozda moze i da se poveca ali tesko. Stojkovic previse kiksira. Lik ne moze loptu da uhvati.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta znam, meni je jedne sezone bio bolji od Bajka a onda... katastrofa.. Ali on ti je jedini na free.. Cak i da dovedes za manje od 2M nemas nekog dobrog naseg.. Cak i retko koji hoce da dodje, a ako hoce, plate su im ogromne...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Golman za barselonu,ali drugi,moze neki mladi igrac, neka zamjena za Keitu,isto neki mladji i ako moze odgovor na pitanje,ne znam je li tema pa zato, da li da prodam Krkica i kupim nekog drugog mladog napadaca, i ako je odgovor potvrdan,kojeg? :) zavrsio prvu sezonu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |